15
new stories - click to show

Pavel Šmíd

Related to

Plzeň je pro investory výhodnou lokalitou, staví se stovky bytů

10.May » iDNES.cz
Takový zájem o byty v Plzni developeři a stavební firmy nepamatují. V západočeské metropoli byl v minulém roce rozestavěn rekordní počet bytů. Jednalo se o 1257 bytů, což bylo o 127 procent víc než v roce předchozím.

Vladimír Václavek & Pavel Šmíd: Fly... Tak leť!

23.April » ČRo Olomouc
Pokud byl nouzový stav k něčemu dobrý, tak mj. k tomu, aby doma sedící muzikanti udělali novou muziku. To je případ i spojení Vladimíra Václavka s Pavlem Šmídem, kteří nechali vzniknout albu Fly... Tak leť!. Na desce se podílela i řada hostů v čel...

Vladimír Václavek & Pavel Šmíd: Fly... Tak leť!

19.April » ČRo
Pokud byl nouzový stav k něčemu dobrý, tak mj. k tomu, aby doma sedící muzikanti udělali novou muziku. To je případ i spojení Vladimíra Václavka s Pavlem Šmídem.

Zemřel Pavel Šmíd

(25. 1. 1952 Pardubice - 24. 3. 2021) Fotograf, publicista a vydavatel úzce spjatý s předlistopadovým undergroundovým a později nezávislým kulturním děním v Pardubicích.

Pardubická kulturní scéna smutní

29.March » Chrudimské noviny
Východní Čechy/Pardubice – Kulturní scéna přišla minulý týden o tři významné osobnosti a Pardubice se zahalily do smutku. Ve středu odešli do nebe Lumír Zilvar Sokol (61) a Pavel Šmíd (69), v sobotu je následoval Josef Václav Antonín Kulhánek (73)...

Pardubická kulturní scéna smutní: Odešel Lumír Sokol, Pavel Šmíd i Krychlič

29.March » Chrudimské noviny
Východní Čechy/Pardubice – Kulturní scéna přišla minulý týden o tři významné osobnosti a Pardubice se zahalily do smutku. Ve středu odešli do nebe Lumír Zilvar Sokol (61) a Pavel Šmíd (69), v sobotu je následoval Josef Václav Antonín Kulhánek (73)...

Plzeň: Dronaři jsou součástí jednotky sboru dobrovolných hasičů

Již několik let spolupracují dronaři ze Správy informačních technologií města Plzně s integrovaným záchranným systémem. Hasičům, policistům a záchranářům jsou k dispozici při nejrůznějších typech zásahů a krizových událostí.

Dronaři v Plzni pomáhají záchranným složkám. Nově jsou součástí jednotky sboru dobrovolných hasičů

18.March » Plzeň.cz
Již několik let spolupracují dronaři ze Správy informačních technologií města Plzně s integrovaným záchranným systémem. Hasičům, policistům a záchranářům jsou k dispozici při nejrůznějších typech zásahů a krizových událostí. Nejčastěji jsou povolá...

Plzeňští dronaři jsou českým unikátem, asistují u nehod i hledají ztracené lidi

18.March » Plzeňský deník
/FOTO/ Piloti dronů z Plzně jsou v rámci republiky unikátem. Jejich spolupráce s integrovaným záchranným systémem se prohloubila až do té míry, že se stali speciálním družstvem dobrovolných hasičů Plzeň-Litice a jsou oceňování v tuzemsku i zahraničí.

Černí pasažéři MHD dostali v pondělí druhou šanci

17.March » QAP.cz
Jezdit MHD bez platné jízdenky se nevyplácí. Revizoři se ale i přesto denně setkávají s několika přestupky. Všichni hříšníci dostali v pondělí 15. března druhou šanci.

S velkým rozvolněním do Velikonoc nepočítejte, PES se bude opět měnit

17.March » QAP.cz
Nemocnice stále čelí velkému tlaku, hospitalizovaných pacientů je rekordní počet. Po zasedání Ústředního krizového štábu oznámil ministr vnitra Jan Hamáček, jak se budou opatření vyvíjet nadále.
Martin Kuriš - Český malíř

Tato informační stránka o Pavel Šmíd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Šmíd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes