15
new stories - click to show

Stanislava Součková

Related to

Měla jsem štěstí na lidi, vzpomíná pěvkyně

České Budějovice – Jen o generaci mladší než Jihočeské divadlo (JD), které slaví sto let, je Jindra Karezová. Ta v divadle působila deset let jako sólistka opery a snad už jako jediná z bývalých kolegů může vzpomínat.

Jihočeské divadlo rozdalo ocenění za nejlepší výkony loňského roku. Nejoblíbenější byla Prodaná nevěsta

Konec dubna se v Jihočeském divadle nesl ve znamení ocenění. Už po dvaadvacáté se totiž rozdávaly tradiční ceny Jihočeské Thálie za nejlepší výkony umělců v roce 2018. Radovat se mohly například Jana Šrejma Kačírková nebo Eliška Weissová. Nejoblíb...

Ceny Jihočeské Thálie 2018 jsou rozdány

30.April » Divadelní noviny
V pondělí 29. dubna 2018 se v Jihočeském divadle v rámci slavnostního večera již po dvaadvacáté rozdávaly tradiční ceny Jihočeské Thálie za nejlepší výkony umělců v inscenacích, které měly svoji premiéru v roce 2018.

Z tiskových zpráv: Vyhlášení cen Jihočeská Thálie 2018

29.April » i-divadlo.cz
V pondělí 29. dubna 2018 se v Jihočeském divadle v rámci slavnostního večera již po dvaadvacáté rozdávaly tradiční ceny Jihočeské Thálie za nejlepší výkony umělců v inscenacích, které měly svoji premiéru v roce 2018. Ceny Stanislavy Součkové a Kar...

Tato informační stránka o Stanislava Součková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Součková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes