Markéta Staňková

Related to

Tady Vary. V Lanškrouně už položili červený koberec

2.July » ČRo
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary má kvůli koronaviru letos volno. Je to šance pro menší kina, kde to od 3. do 11. července ožije doslova ve varském stylu.

Konvoj americké armády projede na cvičení přes naše území

28.May » QAP.cz
Z Rozvadova se začne v úterý večer přesouvat konvoj americké armády na cvičení. Celkem projede přes naše území zhruba 350 kusů vojenské techniky.

Záchranáři se budou školit na speciálních modelech za miliony - FOTKY

28.May » QAP.cz
Simulátory a nové školící vybavení vyšlo na skoro 8 milionů. Záchranářům budou sloužit při nácviku neodkladné resuscitace u miminek, dětí i dospělých.

Střední odborná škola ve Stříbře slavila výročí zahradní slavností - FOTKY

27.May » QAP.cz
Střední odborná škola ve Stříbře slaví 120 let od postavení budovy a 60 let zemědělského školství. Za ty roky prošly lavicemi tisíce studendů, ale také desítky zaměstnanců...

Nový kulturní dům v Lanškrouně má unikátní akustiku

5.April » ČRo Pardubice
Nový kulturní dům L'Art v Lanškrouně je hotový a dovnitř už se podívali i první návštěvníci. Stavba za zhruba 180 milionů korun trvala necelé dva roky.

Kultura je jeden ze základních pilířů lidské civilizace. Rozhovor s Markétou Staňkovou, novou ředitelkou Kulturního centra

11.February » Lanškroun
Od února letošního roku vede Kulturní centrum Lanškroun Markéta Staňková, která bude vykonávat funkci ředitelky Kulturního centra po dobu mateřské dovolené Jaroslavy Havlíčkové. Markéta Staňková se narodila v roce 1981 a v současné době žije v Lan...

Tato informační stránka o Markéta Staňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Staňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes