15
new stories - click to show

Jaroslav Šťastný

Related to

Do škol se dnes poprvé vrátili žáci z druhých stupňů a nižších ročníků víceletých gymnázií

Do škol v Libereckém kraji se dnes mohli vrátit všichni předškoláci a do rotační výuky se díky příznivému epidemiologickému vývoji poprvé zapojili také žáci druhého stupně základních škol.

Od mládí jsem měl potřebu dělat skladby, které plynou jak mraky na nebi, říká skladatel Peter Graham

15.February » ČRo 3 Vltava
Hudba ticha, hudba haiku, ale i jazz, to je svět skladatele, klavíristy, pedagoga a hudebního publicisty Jaroslava Pokorného alias Jaroslava Šťastného alias Petera Grahama.

Pavel Novák-Zemek aneb O kráse společenství

16.December » HISVOICE
Když jsem zavolal Pavlovi, že chci o něm napsat a co by mi k tomu mohl poskytnout za materiály, řekl mi: „Napiš to celé o sobě a jenom na začátku a na konci tam dej moje jméno…!“ Přijde-li řeč na duchovní rozměr soudobé české hudby, vybaví se mi o...

Maturity, přijímačky? Školy v kraji jsou kvůli nouzovému stavu v nejistotě

18.March » Liberecký deník
Z maturitních písemek nemají poprvé v životě obavy jen studenti, ale i ředitelé škol. Jejich termín totiž spadá na začátek dubna. Školy od mateřských až po univerzity přitom na 30 dnů uzavřel nouzový stav. Ten by měl trvat až do 10. dubna.

Opera Národního divadla - Nová scéna - "Amor Sacre"

3.January » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Nové knihy vydané Nakladatelstvím JAMU

11.March » Divadlo.cz
Nakladatelství JAMU vydalo na sklonku loňského roku několik publikací, například druhý díl sborníku habilitačních a profesorských přednášek přednesených na

Na JAMU o mimu a další nové publikace

Nakladatelství JAMU vydalo na sklonku loňského roku několik publikací: například druhý díl sborníku habilitačních a profesorských přednášek, knihu Martiny Krátké o pedagogické metodě Ctibora Turby a publikaci Slova o mimu É. Decrouxe.

Vyšly dopisy skladatele Cage. Ukazují muže, který měl všechny své věci pod kontrolou

8.January » Bleskově.cz
Do češtiny byly přeloženy dopisy zásadního skladatele 20. století. Je mezi nimi i list adresovaný současnému šéfdirigentovi Filharmonie Brno.

Tato informační stránka o Jaroslav Šťastný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Šťastný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes