15
new stories - click to show

Zuzana Stráská

Related to

Módní kritička Blesku Ina T. o návratu trendů listopadu 1989: Vybělená Dara, utahaná Geislerová a kýčovitá Sharlota!

16.November » Blesk.cz
Období listopadu 1989 je pro mě i pro vás nepochybně pevně spjato se zásadními politickými změnami, které vedly k pádu komunistického režimu a k položení základů demokracie. Éra vonící příslibem svobody a touhou po celospolečenských změnách v sobě...

Módní party pro vyvolené očima Iny T.: Přešlap Čvančarové, recyklovaná Krainová, kolotočář i lekce vysokého stylu

7.September » Blesk.cz
Módní večírek jen pro vyvolené předznamenává věhlasný týden módy, jenž navštěvují nejen fashion influenceři, společenští exhibicionisti a jejich suity, ale je vyhledáván i celebritami. Které, aby v konkurenci outfitů zaujaly, vyčlenily se z davu, ...

Do velkého centra za malými obchůdky. Kromě globálních fashion brandů ukrývá Westfield Chodov i osobité butiky

17.August » Žena-in.cz
Westfield Chodov je největším centrem v České republice, alespoň co do počtu prodejen. Z těch módních zde zákazníci naleznou zástupce téměř všech velkých světových oděvních domů od H&M přes Reserved nebo Marks & Spencer až po ikonické značky jako ...

Přivlastněte si styl topmodelky. Česká kráska Stráská se pustila do navrhování

5.August » Super.cz
Díky mnoha letům působení na špičce světového modelingu si Zuzana Stráská vytříbila vkus pro módu. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se jedna z českých módních ikon vrhne také na vlastní tvorbu.

Dámská jízda Dvořákové, Sokolové a Stráské: Z té krásy musela jít Chorvatům hlava kolem!

26.July » Super.cz
Z takové koncentrace české krásy musela jít Chorvatům hlava kolem. Alespoň těm, kteří se nacházeli ve stejném letovisku jako modelky Denisa Dvořáková (29) , Kateřina Sokolová (31) a Zuzana Stráská . Kamarádky spolu vyrazily na dovolenou.

Žhavý souboj sexy zadečků! Týnuš Třešničková i blond modelka vyšpulily půlky

25.July » Blesk.cz
Léto už zřejmě skutečně začalo! Spíše než na obloze je to ale vidět na instagramu, kde se slavné české krásky ukazují stále víc a víc odhalené. Trendem je nyní, zdá se, vyšpulit na fanoušky zadeček. Kdo podle vás v pomyslném souboji zadních partií...

Trio českých modelek ovládlo Chorvatsko! Z těch dokonalých těl se vám zatočí hlava

22.July » Blesk.cz
Na modelce Zuzaně Stráské (28) ani po porodu dcery rozhodně nenajdete gram tuku. Břicho jako skála vystavila u moře v Chorvatsku, kde jí sekundovaly modelky Kateřina Sokolová (31) a Denisa Dvořáková (29).

Česká topmodelka nepřestává překvapovat: Dlouhonohá kráska předvedla v plavkách pekáč buchet

7.July » Super.cz
Vždy se mohla chlubit štíhlou figurou, a to i v době, kdy čekala svou dcerku. Na modelce Zuzaně Stráské rozhodně nenajdete ani gram tuku . Ba naopak. Maminka takřka dvouleté holčičky se může pyšnit figurou jako ze žurnálu.

JÍZDA MARIANNE se Zuzanou Stráskou

18.June » Marianne.cz
Nedovedeme si představit stylovější auto a krásnější řidičky! Jízda Marianne s Mini Cooperem, moderátorkou Ivanou Kulhánkovou a modelkou Zuzanou Stráskou právě startuje.

Modelka Denisa znovu rodila do vody! První pokus málem skončil smrtí

30.March » Blesk.cz
Domácí porod dcery Atlas (17 měsíců) doprovázely obrovské komplikace a maličkou museli narychlo přivolaní záchranáři oživovat. Ale ani to slovenské modelce Denise Mlynekové nedalo za vyučenou a syna Dennise opět porodila doma do vody.

Takhle že vypadá maminka roční holčičky? Česká topmodelka se pochlubila vymakanou figurou

5.November » Super.cz
Není to tak dlouho, co se svou dcerkou sfoukla první svíčku na narozeninovém dortu. Zuzana Stráská je už rok šťastnou maminkou holčičky Emy. Česká topmodelka byla během těhotenství stále štíhlá a na přehlídková mola se vrátila brzy po porodu .

Nejstylovější slavné maminky: Komu to sluší i cestou na hřiště?

15.October » Ženy.cz
Slavných hereček, modelek nebo třeba návrhářek, které dokážou zazářit na červeném koberci, je nepočítaně. Však také mohou spoléhat na práci zkušených stylistů. V soukromí už ale řada z nich své outfity neřeší, obzvlášť když jdou jen tak na procház...

Tato informační stránka o Zuzana Stráská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Stráská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes