Helena Šulcová

Vztahuje se k

Na Rusy jsem alergická, říká hlasatelka, která v televizi oznamovala začátek okupace

1.března » Seznam Zprávy
Hostem Osmičky Heleny Šulcové byla legendární televizní hlasatelka Kamila Moučková. „Mě se mladá Ruska zeptá, kde je Václavák a já se opupínkuju. Okupace ve mně zanechala celoživotní následky,“ říká v rozhovoru.

Mezi Jihokorejci roste zájem o historii Korejského poloostrova. Zajímá je demilitarizovaná zóna i bývalá vina Kimů

22.února » Seznam Zprávy
Účast severokorejské delegace na letošní olympiádě vyvolala rostoucí zájem olympijských fanoušků o historii konfliktu mezi Jižní Koreou a KLDR.

Za minulého režimu bylo lépe? To může říct jenom blbec, tvrdí Pawlowská

22.února » Seznam Zprávy
Neměli jsme se nikdy lépe. Mám pocit, že se nejvíce pokládáme a všechno řešíme, když je relativní bezpečí. Když se zachvěje půda a někde se zlomí větev, tak najednou všichni už nemají jasno, co si myslí. Jsme opatrní a schopní rychlé asimilace, ří...

Přímý přenos: Těžká technika rozebírá nejstarší železniční most v Praze

16.února » Seznam Zprávy
Správa železniční dopravní cesty v pátek zahájí snesení ocelové konstrukce železničního mostu. V ulici Prvního pluku pracuje těžká technika.

Nejsme elitáři. Zemanova volební taktika byla skvělá. Šéf TOP 09 o stranickém zmrtvýchvstání i Kalouskovi, se kterým nechodí na

16.února » Seznam Zprávy
Na prezidenta Miloše Zemana nebudeme bezdůvodně útočit, slibuje v interaktivním pořadu Osmička předseda TOP 09 Jiří Pospíšil.

Sníh už se v Česku neudrží, teploty zůstanou přes den nad bodem mrazu

8.února » Seznam Zprávy
Zimnímu počasí a mrazům opět odzvonilo. Do konce tohoto týdne se teploty budou pohybovat kolem nuly. Mírné ochlazení a srážky by mohly přijít v neděli.

Šílenci. Češi podnikli cestu kolem světa v 42 let starém ruském autě.

3.února » Seznam Zprávy
Středoasijská Pamir highway, jihoamerická silnice smrti, hory, pouště, tropy, Ohňová země. To vše a mnohem víc zvládl za necelých deset měsíců projet 42 let starý žigulík, v němž se dva dobrodruzi z Čestic na Rychnovsku vydali loni v dubnu kolem s...

Prezident nepřemýšlí, že by si sednul do kolečkového křesla, říká Ovčáček

3.února » Seznam Zprávy
Není důvod používat kolečkové křeslo. Snažíme se uspořádat ceremonie tak, aby to pro pana prezidenta bylo jednodušší, říká mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové.

Proč odmítl pogratulovat Zemanovi a kritizuje Babiše? Europoslanec Telička na Seznamu

1.února » Seznam Zprávy
Hnutí ANO si podle něj dalo gól do vlastní brány, když podpořilo prezidenta Zemana. Český europoslanec Pavel Telička je kritický k premiérovi Babišovi i vztahu ČR k EU.

Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček bude mluvčím prezidenta Miloše Zemana i následujících pět let. Potvrdil to sám Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové na serveru SeznamZprávy.cz. Ovčáček v rozhovoru hovoří mimo jiné také o tom, že někteří novináři neun...

O financování kampaně nic nevím. Voliči rozhodli i o mé práci, mluvčím Zemana budu dále, říká Ovčáček

1.února » Seznam Zprávy
Moji práci zhodnotili voliči ve volbách, budu aktivním tiskovým mluvčím, který vždy brání pana prezidenta, říká hradní mluvčí Jiří Ovčáček v Osmičce Heleny Šulcové.
Václav Horáček - politik za TOP09

Tato informační stránka o Helena Šulcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Šulcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes