15
new stories - click to show

František Švarc

Related to

Vraždy na prahu svobody!

19.April » Nová republika
Přemysl Votava 19. 4. 2020 VašeVěc Je to již 75let a zbývalo jen několik dnů do konce války. Vesnice Zákřov, nedaleko Přerova na Moravě, jedno z míst, kde se v posledních dnech války odehrál jeden z mnoha německých válečných zločinů. Nebyl jediný....

Zákřovská tregedie v dubnu 1945: Na olomoucku teda Vlasovci mít pomník rozhodně nebudou!

20.December » Nová republika
20. 12. 2019 Aliance národních sil Blížící se porážka fašismu vedla vedoucí nacistické zločince k těm nejbestiálnějším činům. Jedním z mnoha takových u nás je i tragedie devatenácti zákřovských občanů. Pod záminkou, že Zákřov je střediskem partyzá...

Naši prvňáci z 1.B Bolevecké základní školy v Plzni

25.November » Plzeňský deník
Ve středu 27. listopadu najdete v Plzeňském deníku fotografie dětí z 1.B Bolevecké základní školy v Plzni. Nezapomeňte si koupit noviny.

FOTO, VIDEO: Zahájení adventních trhů v Plzni

24.November » Plzeňský deník
Adventní atmosféru a vůni svařeného vína si v sobotu přišly na náměstí Republiky v Plzni vychutnat tisíce lidí.

Rozšířili zázemí hřiště

24.November » Plzeňský deník
V areálu 1. základní školy v Plzni byl letos na dětské dopravní hřiště, které modeluje silniční provoz v obci a jízdu mimo obec, pořízen nový skladový kontejner.

Animánie je v Plzni

17.November » Plzeňský deník
Mezinárodní soutěžní přehlídka audiovizuální tvorby dětí a mládeže se od čtvrtka koná v Plzni na Jižním Předměstí v Moving Station.

FOTO, VIDEO: Plzeň si připomíná 30. výročí sametové revoluce

17.November » Plzeňský deník
Cesta svobody neboli plzeňské oslavy 30. výročí sametové revoluce začaly v Plzni už před polednem odhalením pamětní desky kardinálu Beranovi na chrámu sv. Bartoloměje a vernisáží výstavy, která připomněla, co se v Plzni v listopadu roku 1989 dělo.

OBRAZEM: Ždírečtí rybáři vylovili Huťský rybník

16.November » Plzeňský deník
Rybáři ze Ždírce na jižním Plzeňsku se jako každý rok na podzim pustili do výlovu Huťského rybníka, který se nachází mezi jejich obcí a Vlčicemi.

PMDP odpouští úroky na pokutách

16.November » Plzeňský deník
Až do 16. prosince 2019 odpouštějí Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) všechny úroky na nezaplacených pokutách černých pasažérů.

Aféra na pražském magistrátu: Policie obvinila devět politiků kvůli dotacím

11.November » EuroZprávy.cz
Policie minulý týden obvinila devět lidí z pražského magistrátu v souvislosti s rozdělováním dotací pro sport. Kauza souvisí se zásahem Národní centrály proti organizovanému zločinu loni v červnu na magistrátu. Někdejší starosta Vinoře a pražský z...

Policie obvinila devět lidí z magistrátu kvůli dotacím pro sport

11.November » Echo24.cz
Policie minulý týden obvinila devět lidí z pražského magistrátu v souvislosti s rozdělováním dotací pro sport. Kauza souvisí se zásahem Národní centrály proti organizovanému zločinu loni v červnu na magistrátu, uvedl server Seznam Zprávy. Někdejší...

Tato informační stránka o František Švarc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Švarc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes