15
new stories - click to show

Michaela Švejdová

Related to

Šikana na pracovišti: jak ji poznat a co dělat dál

2.February » ČRo Sever
Se specialistkou na téma šikana na pracovišti Michaelou Švejdovou si povídáme o tom, co dělat, pokud jsme se na pracovišti stali obětí šikany.

Jak poznat šikanu na pracovišti a dá se nějak bránit? Specialistka vám poradí

21.September » ČRo Sever
Co všechno se dá považovat za šikanu na pracovišti? Jak se nejlépe bránit? Co je to mobbing a co bossing? Nejen o tom si povídáme s Michaelou Švejdovou.

Jak poznatz šikanu na pracovišti a dá se nějak bránit? Specialistka vám poradí

17.September » ČRo Sever
Co všechno se dá považovat za šikanu na pracovišti? Jak se nejlépe bránit? Co je to mobbing a co bossing? Nejen o tom si povídáme s Michaelou Švejdovou.

O šikaně na pracovišti v čase koronaviru s Michaelou Švejdovou

25.March » ČRo Sever
Jak je to v dnešní době s šikanou na pracovišti? Jak se projevuje? Jak se jí bránit? Na koho se obrátit o pomoc? Nejen o tom jsme se bavili s Michaelou Švejdovou.

Šikana na pracovišti: jak se bránit

15.December » ČRo Sever
Hostem v našem vysílání byla Michaela Švejdová, která se specializuje na problematiku šikany na pracovišti. Co všechno tento termín zahrnuje?

Úroda švestek je letos nadprůměrná, o množství slivovice ale rozhodne vytvořený cukr

23.September » CNN Prima NEWS
Letošní úroda švestek na jihu Čech je překvapivě nadprůměrná. Na rozdíl od jabloní nebo třešní je nespálil na jaře mráz. Stromy jsou doslova obalené plody, to ale ještě neznamená, že bude dost slivovice. Přímo do sadu v jižních Čechách zajela report…

S Michaelou Švejdovou o šikaně na pracovišti

11.August » ČRo Sever
Jak poznat šikanu na pracovišti a co dělat, pokud jsme se stali obětí šikany ze strany nadřízených či kolegů? Nejen o tom jsme se bavili s Michaelou Švejdovou.

Český Krumlov není letos místem, kde turisté narazí na chvátající skupinky Asiatů

2.August » CNN Prima NEWS
Z oblíbeného jihočeského letoviska se kvůli pandemii koronaviru a s ním spojenými zavřenými hranicemi stalo v první polovině letošního roku prázdné město, v minulých letech totiž jezdili do Českého Krumlova zejména turisté z Asie. V červnu a červenc…

Je vaše firemní komunikace plná sexismu a šikany? Odhalí to umělá inteligence

13.January » Forbes
Dnes těžko najdete firmu, kde by spolupracovníci nebyli v neustálém online spojení, ať už prostřednictvím nejrůznějších platforem pro sdílenou komunikaci, nebo alespoň skrze staré dobré e-maily. Propojená virtuální kancelář ale kromě pozitiv vytváří…

Týden mozku ukáže, jak zlepšit paměť a zbavit se fobií

11.March » Rádio Praha
V rámci festivalu Týden mozku se návštěvníci mohou naučit, jak se oklamáním mozku zbavit fobií nebo jak si zlepšit paměť. Festival, který začíná v Akademii věd ČR, nabízí přednášky odborníků na neurologii, experimentální medicínu a technologie, work…
Josef Matějka - Jednatel a majitel společnosti Czech Computer
Cyril Höschl - Český psychiatr
Jaroslav Dušek - Český herec
Dalibor Štys - Český vědec v oboru biochemie
Libor Michálek - Český ekonom, politik, úředník
Jaroslav Hlinka - Český hokejista

Tato informační stránka o Michaela Švejdová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Švejdová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes