Denisa Telaříková

Vztahuje se k

Moravskoslezský kraj se dusí ve smogu. Meteorologové radí omezit pobyt venku

10.února » Novinky.cz
Český hydrometeorologický ústav (ČMHÚ) vyhlásil regulaci z důvodu vysoké přítomnosti prachu v ovzduší v oblasti Ostravska, Třinecka a Karvinska. K tomuto kroku meteorologové přistupují vždy, kdy koncentrace prachu překročí 150 mikrogramů na metr k...

Moravskoslezský kraj se dusí ve smogu

7.února » Novinky.cz
Na řadě míst v Moravskoslezském kraji byly ve středu více než dvojnásobně překročeny limity pro polétavý prach. Podle dat Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) je nejhorší situace v Ostravě a na Karvinsku.

Policisté nechybovali, uzavřela inspekce zastřelení řidiče kradeného auta

2.ledna » Novinky.cz
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) uzavřela vyšetřování policistů, kteří předloni na Vyškovsku zastřelili řidiče kradeného auta. Zda příslušníci neporušili jiné služební povinnosti, budou ještě zkoumat jejich nadřízení.

Po dokonalém víkendu bude teplo ještě doznívat

14.října » Novinky.cz
V neděli mohou teploty v Česku vystoupit až na 23 °C, i když místy bude zataženo. Nadprůměrně teplé počasí nás čeká také příští týden.

Muže na Orlickoústecko přimáčklo špatně zabrzděné auto

1.dubna » Novinky.cz
Těžké zranění utrpěl v sobotu na Orlickoústecku muž, kterého u rodinného domu přimáčklo auto na zeď. Vrtulník ho převezl do nemocnice.

Meteorologové vyhlásili V Moravskoslezském kraji smogovou situaci

7.ledna » Novinky.cz
Meteorologové v sobotu vyhlásili kvůli vysokým koncentracím polétavého prachu v ovzduší pro Ostravsko, Karvinsko a část Frýdecko-Místecka smogovou situaci. Nejhorší situace je ve Věřňovicích na Karvinsku. Tam byl imisní limit pro polétavý prach, k...

Radnice už plánují kontroly kotlů a komínů u lidí doma

23.prosince » Novinky.cz
Dosud nevídanou pravomocí budou od Nového roku vybaveny radnice, které budou mít právo kontrolovat lidem, zda vytápěním příliš neznečišťují ovzduší.

Požáry pustošily domy i auta

23.května » Právo
Pořádně napilno měli o víkendu hasiči na východě republiky. Hořely rodinné domy, autovrakoviště i les. Plameny způsobily škody za několik miliónů korun. Mezi Ostravou a Krmelínem likvidovali požár ve sklepě rodinného domu v Šenově u Ostravy i rozs...

Výnosný kšeft s tabákem dopočítá soud

14.května » Právo
Rodinný gang z Ostravy prodával téměř dva roky nezákonně tabák po celém Česku. Prodal ho téměř tři tuny a stát tak neodváděním spotřební daně připravil o šest miliónů korun, řekl včera vedoucí hospodářské kriminálky moravskoslezské policie Martin ...

Ubodal svou ženu, chtěla rozvod

10.května » Právo
Ostravský krajský soud začal včera řešit vraždu osmačtyřicetileté ženy z Kopřivnice, kterou vloni v září v bytě po slovní hádce ubodal její manžel. Jednapadesátiletý učitel Aleš Čabla se vzápětí po svém činu pokusil o sebevraždu.

S drogami mají problém i děti v Bohumíně, ukázala analýza odpadních vod

3.května » Novinky.cz
Nejen v Orlové na Karvinsku, ale také v sousedním Bohumíně experimentují školáci s drogami. Vyplývá to z laboratorních rozborů odpadních vod odebraných z kanálových šachtic u tří bohumínských základních škol.

V Ostravě otevřeli první obecní jesle. Soukromé jsou pro rodiče příliš drahé

3.května » Novinky.cz
Úplně první obecní jesle se v pondělí 2. května otevřely v Ostravě. Radost z nich mají především rodiče z ostravské části Mariánské Hory a Hulváky (MHaH), protože jejich radnice jesle zřídila ve své mateřské škole na ulici Gen. Janka. Přihlásit al...
Petr Kajnar - Český politik
Svatopluk Čech - Český básník, prozaik, novinář a cestovatel

Tato informační stránka o Denisa Telaříková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Telaříková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes