Bohumil Teplý

Vztahuje se k

Rodina

6.února » Přerov

Bývalý ministr Dostál bude mít v Olomouci pamětní desku. Odhalí mu ji na na výročí srpnové okupace

12.prosince » Český rozhlas
Olomoucký rodák, dramatik, režisér a bývalý ministr kultury Pavel Dostál bude mít v Olomouci pamětní desku. Město ji odhalí příští rok 21. srpna na budově současného Armádního domu, kde v 60. letech fungoval takzvaný DEX klub, který Pavel Dostál s...

Nová pamětní deska připomíná měsíční pobyt zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda v Olomouci

25.září » ParlamentniListy.cz
Pamětní deska na stěně kavárny Opera od pátku připomíná zhruba měsíční pobyt zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda v Olomouci.

Ředitelka Rakouského kulturního fóra: pojí nás Mozart, Mahler i Freud

23.září » Olomouc
Pamětní deska na stěně kavárny Opera ode dneška připomíná zhruba měsíční pobyt zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda v Olomouci.

Odhalení pamětní desky Sigmunda Freuda na Horním náměstí v Olomouci

Pamětní deska na stěně kavárny Opera od čtvrtku připomíná zhruba měsíční pobyt zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda v Olomouci.

Sigmund Freud: Jediné, co mne v Olomouci těšilo, byla kavárna Hirsch

23.září » prvnizpravy.cz
Pamětní deska na stěně kavárny Opera ode dneška připomíná zhruba měsíční pobyt zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda v Olomouci.

Na Horním náměstí bude pamětní deska s bustou Sigmunda Freuda

19.září » Olomouc
Nejoblíbenějším místem Sigmunda Freuda při jeho pobytu v Olomouci byla kavárna na Horním náměstí. Ve městě pozdější proslulý zakladatel psychoanalýzy pobýval před 130 lety jako mladý vojenský lékař na manévrech. Dům s číslem popisným 21, kde mimoc...

Tato informační stránka o Bohumil Teplý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumil Teplý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes