Míša Tereska

Vztahuje se k

Klienti stacionářů sbírají víčka

16.října » Chrudimský deník
Chrudim – Klienti Denních stacionářů Pohoda a Jitřenka neustále pamatují na Míšu Teresku a pečlivě pro něj shromažďují víčka.

Denní stacionář na Míšu nezapomněl

2.února » Chrudimský deník
Chrudim – Klienti denních stacionářů Pohoda a Jitřenka neustávají ve snaze pomoci Míšovi Tereskovi v jeho boji s následky dětské mozkové obrny.

Děkuji, vybralo se víc, než jsem čekal

24.ledna » Chrudimský deník
Chrudim – O benefičních koncertech a plánech do budoucna jsme si povídali s chrudimským muzikantem Petrem Podhájeckým.

Běžce v Řestokách lákala do cíle i vůně kotlíkového guláše

24.října » Chrudimský deník
Řestoky – V Řestokách se v sobotu uskutečnila benefiční akce určená pro Míšu Teresku, chlapce, který statečně bojuje s následky dětské mozkové obrny. Pod (zvláště starší a střední generaci povědomou) zkratkou VŘSR, pod kterou byla akce pořádána, s...

Na podporu Míši Teresky se poběží v Řestokách

21.října » Chrudimské noviny
Řestoky - Obce Řestoky, Přestavlky, Trojovice a Zájezdec pořádají v sobotu 22. října od 14 hodin běh „Jen tak“ alias VŘSR – Velký Řestocký Sportovní Run pro Míšu Teresku, mladého bojovníka s následky mozkové obrny. Podpoříte dobrou věc?

Benefice pro Tomáše a Míšu: Pomáhat je přece lidské

21.října » Chrudimský deník
Řestoky, Chrast – Lidé nejsou lhostejní k potřebným. V Řestokách se zítra uskuteční benefiční akce určená pro Míšu Teresku, chrastečtí muzikanti pořádají příští týden koncert, jehož výtěžek je určen Tomáši Vagenknechtovi.

Víkendové tipy Jakuba Valenty

21.října » Chrudimské noviny
Chrudim – Přestože místní kino ohlásilo svůj kolaps a na filmy si tak můžete zajet nejlépe do Pardubic – ne že by bylo o co stát – možností, jak prožít nadcházející víkend, je mnoho. Třeba v Nasavrkách při slavnostech jedlých kaštanů. V pátek však...

Pomůžete Nicolasovi?

27.září » Chrudimské noviny
Chrudim/Pardubice - Podpořit Nicolase Novotného, malého Chrudimáka, jemuž osud nepřál a před rokem přestal chodit, lze už dnes prostřednictvím benefičního koncertu. V pardubickém ABC klubu od sedmi večer zahrají Tata Bojs, Portless, Sabrage, Márdi...

Na jedenácté setkání čtyřkolek do Chrasti přijelo 39 závodníků

22.června » Chrudimský deník
Chrast – Motoklub vozíčkářů ČR uspořádal během uplynulého víkendu na chrasteckém stadionu setkání čtyřkolek vozíčkářů a jejich asistentů/doprovodů nazvané XI. Setkání čtyřkolek Memoriál Honzy Kašpara.

Pardubičtí Mustangové získali bronzové medaile! Chrudimská stopa se neztratila

Pardubice - Nedílnou součástí Českého svazu ledního hokeje je také sledge hokej, který v českém prostředí nabírá stále větší popularitu. Kvalitní základnu mají hokejisté v Pardubicích, jejichž tým Mustangů získal v letošní sezóně v nejvyšší soutěž...

Tato informační stránka o Míša Tereska zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Míša Tereska" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes