15
new stories - click to show

Michal Nesvadba

Related to

Horoskop na týden je tu: Berany čekají těžké zkoušky, Lvy zradí intuice ve vztahu

2.November » eXtra.cz
Jak se těšíte na tento listopadový týden? Bude hodně pršet, ráno budou mlhy a citlivé duše budou mít asi kapku deprese. Přesto můžete potkat nějakého zajímavého partnera či partnerku. Tak se pojďme podívat, jaké dny vás čekají podle horoskopu od S...

Host: mim a herec Michal Nesvadba

11.October » ČRo 2 - Praha
V čem je herectví pro děti obtížnější než pro dospělé? Bude herecká tradice v rodině pokračovat? A jaká budoucnost čeká v našem světě pantomimu? Moderuje Jan Cimický.

SOUTĚŽ: Kouzelná školka míří do Děčína. Vyhrajte vstupenky!

9.September » Děčínský deník
Představení Kouzelná školka – Michal je kvítko láká v neděli 13. září od 10.30 všechny děti do Kina Sněžník v Děčíně. Celé rodiny si mohou přijít hrát, pobavit se a hlavně se smát.

Zpackaná oslava »60« Světlany Nálepkové: Covid odehnal hosty! A dárek v krabici od drogerie

8.September » Blesk.cz
60. narozeniny měla Světla Nálepková 2. července, ale kvůli dovoleným a covidu se rozhodla oslavu odložit na září. Myslela to dobře, ale stejně se davu gratulantů nedočkala.

Nálepková, Postlerová, Krejčí i Donutil: Rodina, kolegové a přátelé se rozloučili s Milošem Nesvadbou

6.August » Super.cz
Ve čtvrtek 6. srpna se v Kostele Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze konalo poslední rozloučení s Milošem Nesvadbou. Herec, spisovatel, výtvarník a skvělý karikaturista zemřel 22. července ve věku 95 let.

Nálepková, Postlerová, Krejčí i Donutil: Rodina, kolegové a přátelé se loučí s Milošem Nesvadbou

6.August » Super.cz
Poslední rozloučení s Milošem Nesvadbou se koná ve čtvrtek 6. srpna v Kostele Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze. Herec, spisovatel, výtvarník a skvělý karikaturista zemřel 22. července ve věku 95 let.

Rodina, kolegové a přátelé se loučí s Milošem Nesvadbou

6.August » Super.cz
Poslední rozloučení s Milošem Nesvadbou se koná ve čtvrtek 6. srpna v Kostele Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze. Herec, spisovatel, výtvarník a skvělý karikaturista zemřel 22. července ve věku 95 let.

Online: Poslední rozloučení s hercem Milošem Nesvadbou (†95)

6.August » Expres.cz
Měsíc před svou smrtí si moc přál ještě jednou v životě navštívit Národní divadlo, kde desítky let působil. Nedočkal se a bohužel nevyšel ani velkolepý pohřeb na jeho oblíbeném místě. Poslední rozloučení se známým hercem Milošem Nesvadbou (†95) ta...

Česko se rozloučí s hercem Milošem Nesvadbou. Sledujte přímý přenos!

6.August » tn.cz
Už dnes se Česko naposledy rozloučí s hercem, spisovatelem a ilustrátorem knížek pro děti Milošem Nesvadbou. Zádušní mše se uskuteční od 11 hodin dopoledne v kostele Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Přímý přenos z pos...

Zemřela slavná česká rodačka Irena Sedlecká: Její dílo milují i fanoušci skupiny Queen!

4.August » Blesk.cz
Ve věku 91 let v úterý v Londýně zemřela česká sochařka Irena Sedlecká. Proslula zejména svými díly zpodobňujícími britské osobnosti, včetně zpěváka Freddieho Mercuryho. Potvrdil to její synovec Michal Nesvadba.

V Londýně zemřela česká sochařka Irena Sedlecká

4.August » Novinky.cz
Ve věku 91 let v Londýně zemřela česká sochařka Irena Sedlecká. Proslula zejména svými díly zpodobňujícími britské osobnosti, včetně zpěváka Freddieho Mercuryho. Úmrtí potvrdil její synovec Michal Nesvadba.

Tato informační stránka o Michal Nesvadba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Nesvadba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes