15
new stories - click to show

Tomáš Hanák

Related to

Milan Šteindler o traumatizující práci s Věrou Chytilovou: Kdo to přežil, může dělat cokoliv

2.March » Prima Ženy
Milan Šteindler zavzpomínal na spolupráci se svéráznou režisérkou Věrou Chytilovu. Jízlivá dáma byla kvůli svému stylu točení a práce postrachem mnoha herců.

Herec Milan Šteindler: Zkušenost točit s Chytilovou byla traumatizující!

1.March » aplausin.cz
Herec Milan Šteindler rád vzpomíná na režisérku Věru Chytilovou, s kterou natočil například film Kopytem sem, kopytem tam, Mí Pražané mi rozumějí, Vyhnání z ráje a další.

Florbalisté Střešovic vyhráli na hřišti Chodova a vedou superligu

20.February » iDNES.cz
Florbalisté mistrovských Střešovic vyhráli v dohrávce 22. kola superligy v pražském derby na hřišti Chodova 7:5 a dostali se dvě kola před koncem základní části do čela o dva body před Mladou Boleslav. Tatran zabral po dvou prohrách z minulých tří z…

Darujte kousek sebe a zachraňte život

19.February » Seznam Médium
Seriál Smysl pro tumor otevřel otázku dárcovství kmenových buněk. Dát kousek svého já a zachránit život, je přece krásné. Čím více dárců bude registr obsahovat, tím více se podaří zachránit lidských životů.

Štamgast na baru mi předváděl své mužství, manžel balil jinou a pak se celá putyka servala do krve

19.February » Seznam Médium
Jsem holka z města a na zábavy na vsi jsem nikdy nechodila. S výjimkou jednoho léta, které jsem trávila u své staré tety, kde se sjela celá rodina, a mladý soused, můj vrstevník, mě pozval na nějakou tancovačku do vedlejší vsi.

Výměna manželek: Odebrat děti z rodiny na základě Výměny manželek by byl snad i zločin

19.February » Seznam Médium
Pořad Výměna manželek nám mnohdy naservíruje různé podivné domácnosti se všelijakými zvyklostmi a výchovnými prostředky. Ale volat po odebrání dětí na základě sestříhaného a zrežírovaného pořadu je naprosto mimo mísu.

Tomáš Hanák razí heslo: „Levně už bylo,“ a přesto má natřískanou hospodu. Pak že lidi nemají peníze

19.February » Seznam Médium
Na sobotu jsme si naplánovali výlet po zajímavostech na Berounsku s tím, že se naobědváme v hospodě u herce Tomáše Hanáka v Nižboru a nestačili jsme zírat.

Od popelnic si odnáším hotové skvosty. Zatím beru jen to, co leží vedle, asi začnu hrabat i vevnitř

18.February » Seznam Médium
Dnes jsem šla vyhodit zavařovačky do nového kontejneru na sklo a úplně nahoře byl krásný starodávný čajový servis. Jen natáhnout ruku a mohl být můj.

Pohár Českého florbalu ovládl Tatran Střešovice. Při návratu na jih Čech se prosadil i Tomáš Hanák

14.February » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE – Druhá letošní trofej pro Tatran Střešovice! Před 1 523 diváky v budějovické sportovní hale pražský celek ovládl finálovou bitvu Poháru Českého florbalu s Chodovem. Na první branku se nečekalo dlouho, zápas byl otevřený a dramatick…

Střešovičtí florbalisté udolali Chodov a posedmé ovládli český pohár

13.February » iDNES.cz
Florbalisté Tatranu Střešovice zvítězili ve finále domácího poháru v Českých Budějovicích v pražském derby nad Chodovem 4:3 a slaví sedmý triumf v historii soutěže. Dvěma góly k tomu přispěl útočník Matěj Havlas. Svěřenci trenéra Milana Fridricha si…

Chodov má dvojitou šanci na pohárový trůn, Tatran se však třese na další titul

13.February » ČT24
Sedmý triumf v domácím poháru mohou v Českých Budějovicích urvat florbalisté Tatranu Střešovice. Úřadující superligový šampion i vítěz Poháru mistrů vyzve Chodov, který se naopak pokusí navázat na úspěch ze sezony 2012/2013. O ženský titul se utká C…

VIDEO: Kaleidoskok zavítali do "Nádražky" Tomáše Hanáka

8.February » musicserver.cz
Formaci Kaleidoskok tvoří partnerská a skladatelská dvojice Dušan a Jitka Hübnerovi a aktuálně se snaží získat pozornost debutovým singlem "Nádražka". Přizvali si do něj herce Tomáše ...

Tato informační stránka o Tomáš Hanák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Hanák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes