Jaroslav Těšínský

Related to

S Gottem se přišla na Hrad rozloučit i politická reprezentace

13.October » Haló noviny
Na zádušní mši za zesnulého zpěváka Karla Gotta do katedrály svatého Víta dnes dorazily mezi dalšími pozvanými hosty i politické špičky. Smutečního obřadu se účastní prezident Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš (ANO), členové jeho vlády, předseda S...

Ze zádušní mše za zemřelého Gotta odcházeli hosté smutní a dojatí

12.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Z dnešní zádušní mše za zemřelého zpěváka Karla Gotta ve svatovítském chrámu na Hradě odcházeli hosté smutní a dojatí. Novináře většinou míjeli beze slova, zastavili...

Karel Gott (†80) vyhraje dalšího Slavíka? Pořadatel ankety promluvil!

9.October » stars24.cz
S anketou Zlatý slavík bude navždy neodmyslitelně spjatý Karel Gott a jeho 42 vítězství. Pořadatel ankety Jaroslav Těšínský promluvil o budoucnosti soutěže, do které může stále promluvit i zesnulý Mistr.

Radost televizních fanoušků: Návrat ve velkém stylu!

26.April » Aha!
Comeback v novém kabátě a s novými pravidly zažije po roční pauze anketa Český slavík Mattoni! Tuto informaci potvrdil časopisu Sedmička pořadatel Jaroslav Těšínský. V čem bude anketa jiná?

Zlatý slavík nakonec bude? Pořadatel prozradil víc!

20.April » stars24.cz
Pár dní zpátky byla budoucnost ankety Zlatý slavík vyloženě nejistá, spíše se počítalo s tím, že ani letos se vítězové vyhlašovat nebudou. Nyní ale svitla pro Karla Gotta nebo Lucii Bílou velká naděje. Pořadatel Jaroslav Těšínský prozradil, jak se...

Konec Zlatého slavíka? Gott má smůlu!

15.April » stars24.cz
Vrátí se letos po roční pauze hudební anketa popularity Zlatý slavík? Zatímco v soukromí se prý hlavní pořadatel Jaroslav Těšínský nechal slyšet, že ne, v médiích o letošním ročníku mlží. Má vůbec anketa podporu zpěváků a hudebníků?

Zlatý slavík má definitivní stop? V kuloárech o tom mají jasno!

15.April » stars24.cz
Vrátí se letos po roční pauze hudební anketa popularity Zlatý slavík? Zatímco v soukromí se prý hlavní pořadatel Jaroslav Těšínský nechal slyšet, že ne, v médiích o letošním ročníku mlží. Má vůbec anketa podporu zpěváků a hudebníků?

DEFINITIVNÍ KONEC ČESKÉHO SLAVÍKA?! Ani letos nebude, zní ze zákulisí

15.April » eXtra.cz
Loňské zrušení Českého slavíka překvapilo hodně podporovatelů známých zpěváků a zpěvaček. Soutěž po řadě skandálů přišla o hlavního sponzora a pořadatelé se raději rozhodli rok počkat, než se ujasní, co bude dál. Jenže zákulisím už se nese jasná z...

Po Slavíkovi, Miss a Týtý zmizí i ceny Thálie? V březnu nebudou, potvrdil Kepka

16.January » Blesk.cz
Co se to děje? Po soutěži krásy Česká Miss, televizních cenách TýTý a hudební anketě Český slavík je v ohrožení další velkolepá televizní show. „Ceny Thálie asi v březnu nebudou,“ potvrdil Blesku Ondřej Kepka (49).
Václav Noid Bárta - Český rockový zpěvák, hudební skladatel, textař

Tato informační stránka o Jaroslav Těšínský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Těšínský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes