Hana Tomaštíková

Related to

Na křižovatku u Šmahovy dají nové semafory. V blízkosti přibude další zastávka

3.August » Brněnský deník
Novou zastávku MHD Šmahova začnou v srpnu stavět dělníci u křižovatky Řípské a Šmahovy ulice v brněnské Slatině, kterou navíc osadí novými semafory.

V Praze tramvaje dosloužily, využít je chce brněnský dopravní podnik

Současnou flotilu třiceti tramvají T6A5 by v Brně mohlo rozšířit dvacet kusů vozidel z konce devadesátých let, kterých se zbavuje dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP). Transakce by navázala na loňský nákup deseti souprav.

Brno lákají další pražské tramvaje T6A5, DPMB má zájem o dalších dvacet kusů

30.July » Zdopravy.cz
Současnou flotilu třiceti tramvají T6A5 by v Brně mohlo rozšířit dalších dvacet kusů vozidel z konce devadesátých let, kterých se zbavuje pražský dopravní podnik.

ANKETA: Používali byste v létě MHD, pokud by opět nastala povinnost nosit uvnitř roušky?

28.July » Brněnská Drbna
Povinnost nosit roušky v hromadné dopravě a venku tropy, představa, která děsí nejednoho občana. Ne všechny vozy hromadné dopravy jsou totiž klimatizované.

Méně šalin v historickém centru? V Brně-středu chtějí pěší zónu bez provozu

Místo každých pěti minut pojede co čtvrt hodinu. Zástupci Brna-středu nedávno vyzvali ke zvážení snížení intenzity provozu tramvají přes historické centrum města.

Do Brna dorazilo osm nových kloubových autobusů

23.July » prvnizpravy.cz
Ulicemi Brna se začne prohánět osm nových kloubových autobusů, dalších dvanáct stejného typu bude postupně přibývat do konce července.

Nové Solarisy v létě doplní ještě autobusy SOR

17.July » Vlčoun.cz
BRNO - Ulicemi jihomoravské metropole se začne prohánět osm nových kloubových autobusů Solaris, dalších dvanáct stejného typu přibude do konce července. Během léta dopravce čeká ještě dodávku 20 sólo autobusů SOR. Nyní dodané kloubové autobusy Sol...

Dopravní kolaps v Brně. Letní evergreen

16.July » Novinky.cz
Řidiči nejen v Brně jsou tradičně po zmatcích a komplikacích s letnímu uzavírkami v moravské metropoli ujišťováni, že příští rok už to bude lepší a lépe zorganizované. Ovšem scénář, kdy se rozkope několik klíčových ulic či se doprava svede do ulic...

Šalina na Stránskou skálu zatím nepojede. Byla by příliš hlučná, myslí si místní

Na svezení šalinou z Líšně na Stránskou skálu si brněnští cestující zase počkají o něco déle. Úředníci magistrátního odboru územního a stavebního řízení nedávno zrušili v únoru vydané územní rozhodnutí pro projekt brněnského dopravního podniku na ...

Šaliny pojedou v neděli odpoledne přes Husovu. Kvůli akci záchranářů

Od hlavního nádraží se v neděli odpoledne cestující nedostanou k Zelnému trhu ani na náměstí Svobody. Kvůli akci Záchranáři na Jakubáku pojedou tramvajové linky 4 a 9 odklonem přes Husovu ulici.

Policie popsala, jak lidé z hnutí ANO ovládli antimonopolní úřad

10.July » Seznam Zprávy
Podle vyšetřovatelů brněnské korupční kauzy si důležitou instituci za vedení Petra Rafaje podmanili politici vládního hnutí v čele se stíhaným Jiřím Švachulou.

Tato informační stránka o Hana Tomaštíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Tomaštíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes