15
new stories - click to show

Eva Toulová

Related to

Krtkův svět: nový film plný hereckých hvězd bojuje proti českému byrokratickému labyrintu

Velká herecká jména se spojila v novém filmu režisérky Evy Toulové "Krtkův Svět", aby bojovala proti české byrokracii.

Láska na zakázku (ČR) v 19:30

23.May » Třešť
Dávejte si pozor na to, co si přejete, může se to splnit. Hlavní hrdinové nastupují do práce snů a jejich život konečně nabírá ten správný směr.

Láska na zakázku

23.May » Informuji.cz
Může být pohroma, když se všechna přání splní. Česká komedie Láska... | Březová - (2024-06-14 20:00:00 - 2024-06-14 00:00:00)

RECENZE: Nesoudný produkt Společně sami se neměl dostat do kin

19.May » EuroZprávy.cz
Stává se už jen velmi málo, aby se do českých kin dostal film, jehož kvality jsou k samotnému promítání zkrátka nedostačující. Řemeslnou neschopností počínaje, zcela otupujícím dějem a neexistující pointou konče. Většina těchto projektů je navázaná …

Hvězdný křest plný optimismu

V pražské kavárně Na Boršově se konal křest té doslova nejoptimističtější knihy vůbec – Kýbl plný optimismu. Ujít si jej The post Hvězdný křest plný optimismu first appeared on Tojesenzace.cz .

Herec David Novotný měl pletky s policií. Padla první klapka filmu Krtkův Svět

2.May » aplausin.cz
David Novotný, Petr Jančařík, Eva Hrušková a dětská herečka Eliška Hrnčířová se sešli na place nového celovečerního snímku režisérky Evy Toulové Krtkův Svět. Film podle skutečných událostí slibuje zobrazení reálného sporu majitele parku s úřady.

Hvězdný křest plný optimismu

V pražské kavárně Na Boršově se konal křest té doslova nejoptimističtější knihy vůbec – Kýbl plný optimismu.

Z Los Angeles do Znojma. Klavírista Tomáš Kačo zahraje v divadle

Na hudební zážitek se mohou těšit lidé ve Znojmě. Do města dorazí Tomáš Kačo, který je jedním z nejuznávanějších českých hudebníků.

První klapka filmu KRTKŮV SVĚT

30.April » UdálostiExtra.cz
Na motivy budování dětského parku Krtkův Svět započalo v pražských Měcholupech natáčení nového celovečerního filmu Krtkův Svět režisérky Evy Toulové.

Sexistický šéf agentury i hypnoterapeut. Nový film líčí sny, které se zvrtly

30.April » iRegiony Impuls
Eva se těšila na práci v prestižní reklamní agentuře, jenže z jejího šéfa se vyklubal sexistický hulvát. Vítek měl velké plány s hypnoterapeutickou ordinací, ale naráží na nepochopení okolí. Takové jsou hlavní postavy nové komedie Láska na zakázku r…

První klapka nového filmu Krtkův svět

30.April » Tojesenzace.cz
Na motivy budování dětského parku Krtkův Svět započalo v pražských Měcholupech natáčení nového celovečerního filmu Krtkův Svět režisérky Evy Toulové. The post První klapka nového filmu Krtkův svět first appeared on Tojesenzace.cz .

Babička k nezastavení. Jak Jana Paulová zvládne StarDance, když každou chvíli sedí v letadle? VIP skandály a aférky

30.April » KrajskeListy.cz
Rekordů má na kontě několik, například výstup na šestitisícovku v Himálajích. Letos si k nim připíše i účast ve StarDance, kde v devětašedesáti letech bude nejstarší ženskou soutěžící. Je to odvaha, tréninky jsou fyzicky hodně náročné. Ale Jana Paul…

Tato informační stránka o Eva Toulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Toulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes