Roman Týc

Vztahuje se k

Než začne tvořit, musí se toulat. Julius Reichel namaloval první obraz v 28 letech

14.května » Český rozhlas
Jak sám říká, ateliér je pro něj priorita. I proto v něm tráví většinu svého času. Malíř Julius Reichel patří mezi umělce, kteří útočiště pro svou tvorbu našli v Továrně v pražských Holešovicích.

Parádní 4K obrázky z Call of Duty WWII ukazují to pravé válečné peklo

11.května » Doupě.cz
Nové Call of Duty možná nepůsobí tak graficky propracovaně jako Battlefield 1, stále však dokáže vykouzlit působivé pohlednice z krvavé druhé světové. Podívejte se!

Výtvarník Roman Týc funguje jako 'startér'. Prostory pro ateliér má v holešovické Továrně

4.května » Český rozhlas
Útočištěm pro tvorbu výtvarníka Romana Týce se stal multifunkční prostor Továrna v pražských Holešovicích. Ateliér i s bytem, čímž se mu splnil sen, bude ale muset opustit.

Parádní 4K obrázky z Call of Duty WWII ukazují to pravé válečné peklo

3.května » Doupě.cz
Nové Call of Duty možná nepůsobí tak graficky propracovaně jako Battlefield 1, stále však dokáže vykouzlit působivé pohlednice z krvavé druhé světové. Podívejte se!

Propagátoři bitcoinu expandují, Paralelní Polis začne fungovat v zahraničí

2.února » E15.cz
Nezisková organizace Paralelní Polis po čtyřech letech strávených v pražských Holešovicích expanduje. Na konci května se pod hlavičkou Paralelní Polis otevře první slovenská pobočka . Stát bude v bratislavské čtvrti Nové Mesto a zároveň se stane i...

Výtvarník Epos 257 ukazuje svůj pohled na městskou krajinu

12.ledna » Týden.cz
Objekty nalezené v městské krajině, jejich fotografie a texty inspirované nálezy i cestami za nimi tvoří výstavu nazvanou Kořeny, větve, šlahouny. Připravil ji výtvarník a významná postava české graffiti scény Epos 257.

Výtvarník Epos 257 pohlíží na městskou krajinu

12.ledna » Kultura.iHNed.cz
V pražské Trafo Gallery začíná výstava výtvarníka řečeného Epos 257. Několik let shromažďuje ploty, žebříky a další konstrukce prorostlé vegetací. V nich se proplétá organické a geometrické, přírodní i průmyslové. Výsledky autor přenáší do galerie.

Paralelní Polis se dostává z finančních problémů. Miliardáři ani růst bitcoinu ji ale nespasí

6.ledna » E15.cz
Nezisková organizace Paralelní Polis upadla do spleti finančních problémů, koncem roku 2016 dosahoval její dluh vůči třetím stranám milionu sto osmdesáti tisíc korun. I díky úspěšnému Hackers Congressu, mezinárodní konferenci o kryptoměnách a kybe...

Po Zemanovi tady dlouho zůstane pachuť východu. Muž, který vyvěsil rudé trenýrky nad Hradem, promluvil

27.listopadu » EuroZprávy.cz
Praha – Pachuť po Miloši Zemanovi zůstane i dlouho poté, co z funkce prezidenta odejde. Tvrdí to umělec Roman Týc (vlastním jménem David Hons), který se proslavil nejen svou tvorbou, ale také tím, že na Pražském hradě vyvěsil rudé trenýrky.

RECENZE: Obě rozzářené tváře skupiny Zrní

12.října » Novinky.cz
Kapela Zrní má za sebou svůj největší samostatný koncert. Odehrála jej ve středu 11. října v pražském Foru Karlín, které bylo diváky zcela zaplněné. Nejenže při něm pokřtila své letošní album Jiskřící, ale především představila své dvě koncertní t...

Tato informační stránka o Roman Týc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Týc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes