15
new stories - click to show

Max Urban

Related to

Zašlá sláva koupališť. V Československu byly stovky plováren, zbylo jich pár desítek

3.July » Bleskově.cz
Plovárny navrhovali přední architekti, jako byl Max Urban, Dušan Jurkovič nebo Richard Podzemný. Některé se obnovují v původním stylu, jiné zanikly.

Stát vydražil vilu postavenou strýcem Václava Havla, cena se vyšplhala na téměř 22 milionů korun

13.March » Pražský patriot
Stát na třetí pokus prodal funkcionalistickou prvorepublikovou vilu na Barrandově, kterou navrhl architekt Max Urban pro Miloše Havla, strýce prvního českého prezidenta Václava Havla. Nový majitel koupil funkcionalistický dům v ulici Lumiérů v dra...

Stát prodal za 21 milionů Havlovu vilu na Barrandově. Stavbu "udal" na třetí pokus

15.February » Aktuálně.cz
Funkcionalistický dům navrhl architekt Max Urban pro Miloše Havla, strýce prvního českého prezidenta Václava Havla.

Stát prodal Havlovu vilu na Barrandově za 22 milionů

11.February » Rádio Praha
Stát prodal vilu na pražském Barrandově, kterou navrhl architekt Max Urban pro Miloše Havla, strýce prvního českého prezidenta. Nový majitel koupil funkcionalistický dům v ulici Lumiérů v dražbě za 21,9 milionu korun, uvedl server HlídacíPes.org. ...

Stát prodal vilu strýce prezidenta Havla na Barrandově, vydražila se za 22 milionů

11.February » Lidovky.cz
Stát prodal vilu na pražském Barrandově, kterou navrhl architekt Max Urban pro Miloše Havla, strýce prvního českého prezidenta. Nový majitel koupil funkcionalistický dům v ulici Lumiérů v dražbě za 21,9 milionu korun, uvedl v úterý server HlídacíP...

Havlova vila na Barrandově konečně našla kupce

11.February » E15.cz
Barrandovská vila navržená architektem Maxem Urbanem pro Miloše Havla, strýce českého exprezidenta, mění majitele. Funkcionalistický dům se vydražil za 21,9 milionu korun, uvedl portál HlídacíPes.

Havlova vila na třetí pokus prodána. Řadu vzácných staveb v Česku nechal stát zchátrat

11.February » HlidaciPes.org
Vila v ulici Lumiérů na pražském Barrandově našla na třetí pokus svého kupce. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ji nejprve vloni v srpnu nabízel za odhadních 30 milionů korun, postupně slevil na 21 milionů. Dražby se na konci minulé...

Stát prodává Havlovu vilu na Barrandově. Zlevnil ji o miliony

6.February » E15.cz
Výstavní vila na pražském Barrandově jde do dražby. Vilu Lumiérů 41 navrhl známý architekt Max Urban pro strýce prvního českého prezidenta Miloše Havla. Stát nyní rodinný dům prodává s několika milionovou slevou.

Stát prodává Havlovu vilu na Barrandově. Zlevnil ji o miliony

27.January » E15.cz
Výstavní vila na pražském Barrandově jde do dražby. Vilu Lumiérů 41 navrhl známý architekt Max Urban pro strýce prvního českého prezidenta Miloše Havla. Stát nyní rodinný dům prodává s několikamilionovou slevou.

Stát prodává Havlovu rodinnou vilu na Barrandově. Zlevnil ji o miliony

25.January » E15.cz
Výstavní vila na pražském Barrandově jde do dražby. Vilu Lumiérů 41 navrhl známý architekt Max Urban pro strýce prvního českého prezidenta Miloše Havla. Stát nyní rodinný dům prodává s několika milionovou slevou.

Stát prodává vilu po Havlovi: Rodinný dům na Barrandově zlevnili o miliony!

25.January » Blesk.cz
Výstavní vila na pražském Barrandově jde do dražby. Tzv. Vilu Lumiérů 41 známý architekt Max Urban navrhl pro Miloše Havla, strýce prvního českého prezidenta. Stát nyní rodinný dům prodává s několika miliónovou slevou.
Jindřich Plachta - Český herec a spisovatel
Hugo Haas - Český herec
Nataša Gollová - Česká herečka
MORAVIA STEEL a.s. - Obchodní společnost a vlastník Třineckých železáren

Tato informační stránka o Max Urban zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Max Urban" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes