15
new stories - click to show

Tomáš Urbánek

Related to

Hlavně se udržet, velí Urbánek. Havířovu odešli další talenti

14.July » Hokej.cz
Už se stalo tradicí, že havířovští dorostenci z pozice papírových outsiderů prohánějí nejlepší týmy ve své extraligové skupině i v celé republice. V nadcházející sestupové sezoně by pokračování tohoto trendu přivítali všema deseti!

Realitní trh je černobílý. Realitky buď krachují, nebo nestíhají

19.April » Kurzy.cz
Poptávka po nemovitostech stále roste a nabízených nemovitostí je málo. Tento výkyv na realitním trhu, který trvá již delší dobu, má dopad i na realitní zprostředkovatele. Jenže chybí střed.

Home staging jde i virtuálně aneb Jak výhodněji prodat nemovitost

16.April » Trendy bydlení
„V poslední době, a to nejen kvůli pandemii koronoviru, se rozšířil zájem o virtuální home staging. To znamená, že šikovný grafik v podstatě vytvoří vizualizace jednotlivých pokojů a nemovitost najednou vypadá úplně jinak. Ale i když odpadá stěhov...

Home staging jde i virtuálně aneb Jak výhodněji prodat nemovitost

6.April » Okolo bytu
Ceny nemovitostí obecně stále rostou. Ale někomu se nemusí dařit zanedbanou nemovitost prodat, nebo jen pronajmout. Byt nebo dům může projít zkrášlující procedurou tzv. home stagingem. A v dnešní době se dokonce nikdo nemusí dřít s nábytkem, aby b...

Home staging jde i virtuálně aneb Jak výhodněji prodat nemovitost

20.March » Kurzy.cz
Ceny nemovitostí obecně stále rostou. Ale někomu se nemusí dařit zanedbanou nemovitost prodat, nebo jen pronajmout. Byt nebo dům může projít zkrášlující procedurou tzv. home stagingem.

ON-LINE: Ptejte se odborníka na oplocení Tomáše Urbánka

Na všechny otázky ohledně oplocení bude ve středu 10. března od 14:00 hodin čtenářům Deníku odpovídat Tomáš Urbánek, generální ředitel firmy Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o. Ptejte se už nyní na vše, co Vás zajímá. Tomáš Urbánek odpoví na otázky ohl...

Praktici zavaleni telefonáty. Chybí jenom vakcíny

5.March » Novinky.cz
Praktičtí lékaři po celém Česku už rozjíždějí očkování svých pacientů. Rychlejší možnost nechat se očkovat proti onemocnění covid-19 brzdí ale na řadě míst nedostatek vakcín.

Tato informační stránka o Tomáš Urbánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Urbánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes