Ladislav Václavec

Vztahuje se k

Zdravotní výbor kraje zasedl v krnovské nemocnici

Výbor zdravotní a preventivní péče Moravskoslezského kraje navštívil ve čtvrtek 28. června odpoledne Sdružené zdravotnické zařízení Krnov.

Nemocnicím chybí peníze i lidi. Kraj chce lákat sestry a doktory z Ukrajiny

27.června » iDNES.cz
Nemocnice, které patří Moravskoslezskému kraji, prodělávají desítky milionů. Chystají proto úsporná opatření včetně vystěhování akutních lůžek z menších nemocnic. To ale vyvolává silný odpor. Další články k tématu: Orlovská nemocnice prodělává. Kv...

Nemocnicím chybí peníze i lidi. Kraj chce lákat sestry a doktory z Ukrajiny

27.června » iRegiony Impuls
Nemocnice, které patří Moravskoslezskému kraji, prodělávají desítky milionů. Chystají proto úsporná opatření včetně vystěhování akutních lůžek z menších nemocnic. To ale vyvolává silný odpor.

Nadační fond Pavla Novotného věnoval Slezské nemocnici ultrazvuk

22.května » prvnizpravy.cz
Onkologická ambulance Slezské nemocnice v Opavě má nový ultrazvuk. Pořízen byl z prostředků Nadačního fondu Pavla Novotného. Přístroj z rukou zakladatele fondu symbolicky převzal ředitel nemocnice MUDr. Ladislav Václavec, MBA.

Město Krnov darováním pozemku podpoří magnetickou rezonanci

Město Krnov daruje Moravskoslezskému kraji pozemek v areálu nemocnice na stavbu objektu magnetické rezonance.

Byznys se zdravím zasáhl i krnovskou nemocnici

Krnovská nemocnice přichází o praktiky. Konkrétně o vzorky pacientů od nich. Od Nového roku je přetahuje soukromá firma, která si založila byznys na jejich vyšetřování. Lékaře údajně láká mimo jiné na jednorázové bonusy.

Parkoviště v krnovské nemocnici slouží i pacientům

Pacienti krnovské nemocnice mají stále větší komfort. Nově mohou využívat parkoviště uvnitř tohoto zdravotnického zařízení, které původně sloužilo jen zaměstnancům.

V Opavě mají nový mamograf: Ročně vyšetří 15 tisíc pacientek

23.října » Blesk.cz
Rychleji, přesněji a šetrněji budou vyšetřovat prsa ve Slezské nemocnici v Opavě. To díky nejmodernějšímu mamografu za více než 8,5 milionu korun.

Výstava zvířectva ve Vrbně

V areálu skláren ve Vrbně proběhne výstava domácího zvířectva. Návštěvníci uvidí králíky, drůbež, okrasné a užitkové holuby včetně holubů poštovních, expozici hrdliček, andulek, papoušků a bažantů.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Antonín Maštalíř - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Ladislav Václavec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Václavec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes