Suzanne Vega Americká zpěvačka

Related to

Recenze: Kniha o Havlovi v Americe stojí za přečtení, navzdory chybám a hagiografii

25.November » Bleskově.cz
Tři američtí prezidenti, diplomaté i umělci v nové knize vzpomínají na Václava Havla. Nejkritičtější je vůči němu historik Timothy Snyder.

Spojení publika a hudebníků. Einstein on the beach v Brně

18.November » AlterEcho
Einstein on the beach je v kariéře Philipa Glasse zásadním dílem. Nejenže je první ze skladatelovy trilogie o významných historických postavách,...

VIDEO: Comeback kapely November 2nd avizuje řízná hitovka I Feel Love

4.November » iDNES.cz
Po osmi letech se vrací česká kytarovka November 2nd. Dravá a energická písnička I Feel Love je předzvěstí chystaného nového studiového alba. Další články k tématu: OBRAZEM: November 2nd se po 18 letech vrátili zahrát si v jeskyních November 2nd s...

Hermovo ucho – Glassův Einstein bez Wilsona

23.October » HISVOICE
Einsten na pláži ber Roberta Wilsona, zato ale se Suaznne Vegou a pár větami navíc. The post Hermovo ucho – Glassův Einstein bez Wilsona appeared first on HISvoice .

Slovo, obraz a rokenrol v rozhovorech Davida Hrbka

9.October » Kultura Deník.cz
David Hrbek už šestnáctým rokem moderuje Scénické rozhovory v pražském Švandově divadle. Za tu dobu se mu v programu vystřídala celá řada zajímavých osobností české i světové kultury.

Clinton nebo Albrightová. Nová kniha představuje Václava Havla očima Američanů

1.October » Kultura Deník.cz
V nové knize nakladatelství Host vyprávějí o svém přátelství s Václavem Havlem lidé jako Bill Clinton, George Bush mladší i starší, Henry Kissinger nebo písničkářka Suzanne Vega.

Einstein on the Beach a Moravský podzim v nejlepších letech

30.September » Opera PLUS
Padesátý Moravský podzim ukázal hned zahajovacím koncertem, že nehodlá stárnout, spíše naopak. Opera Philipa Glasse Einstein on the Beach (Einstein na pláži) vznikla v roce 1976, je tedy mladší než sám festival. Ve své době patřila do kategorie ex...

Glassův Einstein má namířeno na brněnskou pláž

26.September » Lidovky.cz
Zahajovací večer jubilejního, 50. ročníku festivalu klasické hudby Moravský podzim bude velkým svátkem pro milovníky minimalismu. V brněnském Bobycentru zazní v neděli 29. září stěžejní dílo Philipa Glasse Einstein na pláži v koncertním provedení ...

Havel v Americe

16.September » Informuji.cz
Autorky knihy Havel v Americe Lenka Kabrhelová a Rosamund Johnston... | Praha 1 - (2019-10-31 17:00:00 - 2019-10-31 00:00:00)

Moravský podzim ozdobí Suzanne Vega i Oidipus

16.September » Kultura Deník.cz
Padesátý ročník festivalu Moravský podzim nabízí opravdové lahůdky. Od 29. září do 16. října bude Brnem znít hudba Bohuslava Martinů. Festival zahájí opera Philipa Glasse Einstein na pláži s americkou písničkářkou Suzanne Vega v úloze vypravěčky.

Brněnský festival uvede Einsteina na pláži. Glassovu operu zazpívá Suzanne Vega

12.September » Aktuálně.cz
Americká písničkářka Suzanne Vega se na festivalu Moravský podzim představí v roli vypravěčky slavné opery Philipa Glasse Einstein na pláži.

Jemné melodie a nápadité texty. Americká písničkářka Suzanne Vega slaví šedesátiny

11.July » Český rozhlas
Americká folkrocková písničkářka Suzanne Vega, která 11. července oslaví šedesátiny, patří mezi výrazné postavy světové hudební scény. Její tvorbu charakterizují především jemné melodie a nápadité texty. Globální slávu přineslo dámě s kytarou její...
Markus Reuter - Německý hudebník

Tato informační stránka o Suzanne Vega zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Suzanne Vega" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes