15
new stories - click to show

Roman Vyskočil

Related to

Hasičům v Ústeckém kraji chybějí peníze. Na výškovou techniku by potřebovali 100 milionů korun

20.November » ČRo Sever
Přes množství odvedené práce chybí hasičům v Ústeckém kraji peníze – například na novou výškovou techniku by potřebovali až 100 milionů korun.

Hasiči a policisté pomáhají kromě své běžné práce i zdravotníkům. Ani jim se přitom nákaza nevyhýbá

13.November » ČRo Sever
Zdravotníkům v Ústeckém kraji pomáhají se zvládáním koronavirové epidemie i hasiči a policisté. Ani jim se přitom nákaza nevyhýbá.

Kvůli koronaviru chybí hasičům v Ústeckém kraji přes 20 lidí

12.November » ČRo Sever
V Ústeckém kraji mají hasiči kromě běžných povinností na starost i testování klientů v zařízeních sociálních služeb na onemocnění covid-19. Ani jim se ale nákaza nevyhýbá.

Místostarosta Vejprt Vladimír Volín převzal z rukou hejtmana Záslužnou medaili

16.October » e-chomutovsko.cz
Ústecký kraj - Především za vytrvalou a přínosnou práci a za mimořádné činy odměnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček nominované v kategoriích Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje. Letošní předávání se z důvodu bezpečnosti v...

Koronavirem nakažení jsou i hasiči a policisté, kraj zřídil krizovou linku

25.September » Mostecký deník
Sedm lidí pozitivních, jednatřicet v karanténě. To je dosavadní bilance řádění koronaviru mezi profesionálními hasiči. „Situaci ale zvládáme zcela normálně, jsme připraveni kdykoli a kdekoli pomoct,“ ujistil ředitel krajských hasičů Roman Vyskočil.

Hasiči se i přes všechna omezení opět setkají pod Řípem! Na co se letos můžete těšit?

4.September » e-litomerice
Podřipsko - Výbor Podřipské hasičské župy, který je organizátorem letošního setkání hasičů pod Řípem 24. října 2020 se připravuje na všechny možné varianty omezení veřejných akcí v otevřeném prostoru. Jediné, co může veškerou naši snahu zhatit je ...

Hasiči v Mostě budou mít novou požární stanici. Stará po 45 letech dosloužila

23.July » e-mostecko.cz
Most – Hasiči v Mostě začali se stavbou nové požární stanice. Ve čtvrtek dopoledne se tak stalo po slavnostním poklepání na základní kámen nové budovy. Nahradí dosloužilou a již zdemolovanou stanici z roku 1975 na jejím původním místě. Po demolici...

Mostečtí hasiči převzali medaile za desítky let vzorné služby

18.June » Mostecký deník
Hasiči z Mostecka slavnostně převzali medaile Za věrnost po dvaceti nebo deseti letech vzorné služby.

Hasiči v Ústí převzali medaile za věrná desetiletí ve službě

10.June » Ústecký deník
Ocenění za věrnost sboru v podobě medailí Za věrnost převzali profesionální hasiči z Ústí nad Labem a krajského ředitelství.

Děčínští hasiči dostali medaile Za věrnost II. a III. stupně

9.June » edecinsko.cz
Děčín - Generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR genpor. Ing. Drahoslav Ryba udělil služební medaile Hasičského záchranného sboru ČR ke státnímu svátku 8. května příslušníkům Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje. Z důvodu prevence...

Tato informační stránka o Roman Vyskočil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Vyskočil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes