15
new stories - click to show

Janek Wagner

Related to

Míla Myslíková se proslavila rolí svérázné vodnice. Na konci života podlehla sektě, která ji okradla

8.February » Seznam Médium
Herečka Míla Myslíková se proslavila rolí korpulentní vodnice. Dokázala zahrát téměř každou roli, a ačkoliv sama děti neměla, vždy dokázala být filmovou maminkou na plný úvazek. Její život už tak veselý nebyl.

CERMAT řeší problémy digitálního přihlašovacího systému DiPSy

8.February » Seznam Médium
Digitální přihlašovací systém DiPSy pro zadávání přihlášek na SŠ je terčem kritiky v médiích i na sociálních sítích. Přinášíme řadu vysvětlení ředitele CZVV/CERMAT Miroslava Krejčího.

Škudlení na jídelnách kvůli důchodcům. „Býval jste rozumný.“ Náměstek z ODS dostal bídu

18.November » ParlamentniListy.cz
„Nekompetentní lhář.“ Náměstek ministra školství Jiří Nantl (ODS) je terčem kritiky. Chce dát stopku stravování seniorů ve školních jídelnách; nelíbí se mu, že jejich obědy jsou, dle něho, placeny ze státních peněz, které mají jít na vzdělávání. Fin…

Jak to bylo s digitalizací přijímacího řízení na SŠ aneb Čtyři roky marnosti…

29.July » Seznam Médium
Důkaz neschopnosti ministra Roberta Plagy a jeho týmu, kteří ignorovali nejen demografickou křivku, ale i dokument Dlouhodobý záměr vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy ČR 2019-23. Ten požadoval digitalizaci přijímacího řízení na SŠ do roku 2022.

Vhodnou komunikací s dětmi lze uklidnit jakýkoliv spor. I plivnutí do jídla

26.April » Seznam Médium
Často na supervizích učitelů řešíme otázku, co dělat v typické situaci, kdy za Vámi přiběhne dítě, a chrlí ze sebe jedno slovo za druhým…

Objev struktury DNA: 70 let inovací v genetice a biotechnologiích

26.April » Seznam Médium
Před 70 lety, v roce 1953, byla publikována vědecká studie, která změnila svět biologie a medicíny. James Watson a Francis Crick poprvé zveřejnili strukturu deoxyribonukleové kyseliny (DNA).

Ve Francii se konal žabí trh: „Statisíce zvířat kvůli tomu nesmírně trpí,“ bijí na poplach ochránci

26.April » Seznam Médium
Tradiční žabí trh ve Francii se v sobotu dostal pod palbu kritiky nejen aktivistů, ale i ochránců zvířat, protože dle jejich názoru podkopává biologickou rozmanitost a způsobuje utrpení těchto velmi vzácných a křehkých obojživelníků.

Veřejné mínění o vzdělávání: jak se vyvíjí v čase?

26.April » Seznam Médium
V rámci kontinuálního výzkumu veřejného mínění CVVM Naše společnost se pravidelně opakuje blok otázek týkající se vzdělávání a školství. V našem výběru jsou tyto otázky prezentovány ve formě grafů a tabulek tak, aby umožnily časové srovnání.

„Musí odejít s brekem.“ Skandál Nerudové nabral obrátky. Peněz víc než u Čapího hnízda

23.December » ParlamentniListy.cz
„Průhledná prasárna na MENDELU. Větší peníze, než u Čapího hnízda. Tohle už média z drápů nepustí. Jestli se objeví v debatě, odejde s brekem. Ani Karlova univerzita nebere 84 doktorandů ročně, natož v cizojazyčném programu. Dvakrát přivedla univerz…

Etický kodex učitele vznikal zcela netransparentně a za zády učitelů

12.December » UdálostiExtra.cz
Pedagogická komora se distancuje od Etického kodexu učitele, který byl představen při tiskové konferenci na Ministerstvu školství.

Etický kodex učitele vznikal zcela netransparentně a za zády učitelů

12.December » FeedIT.cz
Vedení spolku Pedagogická komora se distancuje od Etického kodexu učitele, který byl představen při tiskové konferenci na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Tento text vznikal zcela netransparentně. Participace organizací sdružujících … C…

Tato informační stránka o Janek Wagner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Janek Wagner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes