Šárka Zahálková

Vztahuje se k

TZ: Nová dramaturgie pardubické GAMPY: Reflexe aktuálních dějů v soudobé společnosti

24.ledna » Artalk.cz
Nová dramaturgie pardubické GAMPY: Reflexe aktuálních dějů v soudobé společnosti / Pardubice / 23. 1. 2019 Počínaje rokem 2019 vstupuje pardubická městská galerie GAMPA do nové etapy. Jejím cílem je se v následujících několika letech programově za...

V Gampě se vyřádí děti i senioři

28.srpna » ČRo Pardubice
Název Gampa je vlastně zkratkou Galerie města Pardubic. Je to tedy jedno a totéž. V Pardubicích máme ještě Východočeskou galerii. Obě instituce spolupracují, a jak řekla programová ředitelka Gampy Šárka Zahálková, mají se rády.

V Gampě se vyřádí děti i senioři

22.srpna » ČRo Pardubice
Název Gampa je vlastně zkratkou Galerie města Pardubic. Je to tedy jedno a totéž. V Pardubicích máme ještě Východočeskou galerii. Obě instituce spolupracují, a jak řekla programová ředitelka Gampy Šárka Zahálková, mají se rády.

Pardubická galerie zahájila výstavu o vnímání

18.července » Týden.cz
Galerie města Pardubic zahájila výstavu Způsoby percepce. Díla vytvářelo šest umělců z Česka, Slovenska a Německa přímo pro galerii. Některé exponáty pocházejí z místních bazarů, další zachycují čas na jednom místě, jiné mají i politický podtext.

Galerie města Pardubic se chce zaměřit na kolektivní výstavy

9.března » Týden.cz
Galerie města Pardubic se víc zaměří na kolektivní výstavy, bude pořádat vzdělávací programy, diskuze, zřídí dětský ateliér a dá prostor i aktivistickým uměleckým skupinám.

Pardubické galerie vystavují díla současných autorů

8.března » Týden.cz
Východočeská galerie a Galerie města Pardubic od středy vystavují díla současných autorů, kteří ve věnují krajinomalbě. Instituce představují tvorbu Adama Kašpara, Tomáše Honzy, Michala Nagypála, Aleny Kožené nebo Ivany Mrázkové.

Dvůr Automatických mlýnů oživí zeleň, nábytek a hudba

10.srpna » Pardubický deník
Pardubice – Pardubické Automatické mlýny nejsou jen veřejností oceňovaná budova architekta Gočára, ale také mlýnský dvůr. Skupina pardubických architektek a umělkyň si dala za cíl ho oživit a přiblížit veřejnosti.

Oči nestačí. Field recording odhaluje místa z jiné perspektivy

24.října » RadioWave
I místo, kterým denně procházíte se vám díky field-recordingu najednou může ukázat v jiné perspektivě. Nahrávání míst vám tak přináší jedinečnou perspektivu a detaily, kterých byste si jinak nevšimli. Rekordér má jedinečnou schopnost zachytit a uk...
Robert Šlachta - Ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu

Tato informační stránka o Šárka Zahálková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Zahálková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes