15
new stories - click to show

Petr Zahradníček

Related to

Část městské vyhlášky posouvající začátek nočního klidu zrušil Ústavní soud

21.March » Seznam Zprávy
Ústavní soud (ÚS) dnes zrušil část vyhlášky města Loket o stanovení doby nočního klidu a regulaci hlučných činností. Pasáž prodlužovala období klidu po nepřiměřeně dlouhou dobu pěti měsíců.

Houpací most ve Svatošských skalách je uzavřen. Loket chystá velkou opravu

Nápor lidí na mostě, který prochází magickým místem, je enormní. Za sezónu ho využije asi sto tisíc turistů.

Hrad Loket čeká oprava krovů i střech

7.February » Novinky.cz
Opravy historických krovů a střech na loketském hradě by měly začít ještě letos. Městská památka má střechy ve velmi špatném stavu, místy do nich zatéká a krovy jsou napadené dřevomorkou. Náklady stavebních prací budou asi 44 milionů korun, přičemž …

Střechy hradu Loket jsou ve špatném stavu, je nutná oprava

7.February » Náš REGION
Opravy historických krovů a střech na loketském hradě by měly začít ještě letos. Městská památka má střechy ve velmi špatném stavu, místy do nich zatéká a krovy jsou napadené dřevomorkou.

Loketská dvorana léta chátrala, teď získala už druhé významné ocenění

4.December » iRegiony Impuls
Cenou Patrimonium pro futuro, kterou uděluje Národní památkový ústav, se může chlubit projekt rekonstrukce takzvané Městské dvorany v Lokti na Sokolovsku. V letošním roce je to už druhé významné ocenění, které tato akce získala. Uspěla i u odborné p…

V Lokti, Trstěnicích i Vlkovicích se řešila především doprava a stav silnic

20.November » prvnizpravy.cz
Další cesta hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka a krajského radního Víta Hromádka do měst a obcí tentokrát vedla do Lokte, Trstěnic a Vlkovic.

Pomoc v nouzi. Karlovarský hejtman poskytne uprchlíkům půl svého domu

28.February » Deník.cz
Rodina karlovarského hejtmana se rozhodla, že půl svého rodinného domu nabídne k bydlení ukrajinským uprchlíkům. Doplní tak zhruba dva tisíce míst, které pro ty, co utíkají před válkou, zatím nachystal kraj.

V centru obce se modernizuje park PZKO

10.March » TV Polar
Stonava bude mít moderní zázemí pro pořádání kulturních a společenských akcí. V červenci loňského roku se obec pustila do rekonstrukce parku u Domu PZKO. V současné době se už začíná rýsovat jeho nový vzhled.

Překvapí nás něco?

25.November » blog.respekt.cz
Všichni řeší „daňový balíček“. Ono je to jako pro našince luštit dokumentaci přiloženou k čínskému mobilu, sepsanou tím jejich rozsypaným čajem, s pomocí eskymácko-aztéckého slovníku. Když se vám to náhodou povede, zjistíte, že to jsou plány na novo…

Wakeboardisté v Těrlicku hostili českou špičku. Klub příští rok slaví již 50 let

/FOTO/ Na šest desítek závodníků se postavilo na start letošního mistrovství České republiky ve wakeboardingu. V nabité konkurenci uspěli i domácí.

Plány na konzervatoř se mění, škola v Lokti bude učit multimediální tvorbu

18.May » iRegiony Impuls
Dlouholetý plán vzniku první konzervatoře v Karlovarském kraji se mění. Nově má jít o Střední školu multimediálních profesí a konzervatoř Loket. Fungovat by mohla od příštího roku.
Antonín Vlk - Politik za ODS

Tato informační stránka o Petr Zahradníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zahradníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes