15
new stories - click to show

Marian Žárský

Related to

Nahradí Kontakt Fest Horečky fest? Co bude na Novojičínsku a TOP 5 akcí v kraji

Festivalová sezona letos bude našlapaná. Podívejte se, jaké akce se chystají na Novojičínsku. Vybrali jsme také TOP 5 nej letních hudebních festivalů, které se letos uskuteční v Moravskoslezském kraji. Bude to jízda!

Koledy v Novém Jičíně si přišly zazpívat stovky lidí, zpívalo se i ve Frenštátě

/FOTO, VIDEO/ Přípravné sbory novojičínského Pěveckého sboru Ondrášek pod vedením sbormistra Josefa Zajíčka pomáhaly ve středu 7. prosince na vyzdobeném Masarykově náměstí v Novém Jičíně se zpíváním při akci Česko zpívá koledy.

Bývalý šéf Horečky festu chystá pro příští rok nový letní festival

Festival, mezi jehož cíle patří co nejužší kontakt návštěvníků s účinkujícími a hosty, chystá na léto Kontakt fest production, za níž stojí Marian Žárský, bývalý ředitel Městského kulturního střediska Frenštát pod Radhoštěm.

VIDEO: Zahradu frenštátského domova zpestřil betlém i zpěv dětí

24.November » Novojičínský deník
Teplý punč, přívětivá slova, milé písně a vyřezávaný betlém, to vše vytvořilo ve středu 23. listopadu odpoledne příjemnou atmosféru, kterou si na zahradě frenštátského Domova Hortenzie mohli vychutnat nejen jeho klienti.

Budoucnost Horečky festu je nejistá, letos to byl propadák

Horečky fest býval v posledních letech nenavštěvovanějším festivalem na Novojičínsku, letošní návštěvnost ale byla tristní a podle názorů zasvěcených i nezasvěcených nejen kvůli tomu, že zapršelo.

Domov seniorů ve Frenštátě slavil 50 let ve velkém stylu, bavili se všichni

/FOTOGALERIE/ Zahradní slavností vyvrcholily v pátek 1. července odpoledne oslavy půlstoletí existence dnešního Domova pro seniory Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Anketa Deníku: Co rozhodne podzimní volby na Novojičínsku?

Reportéři Deníku zjišťovali témata, která vás trápí. Co bude tím hlavním tématem zářijových komunálních na Bruntálsku? Zeptali jsme se místních. Co u vás rozhodne letošní volby? Zapojte se do velké ankety Deníku.

Z Ukrajiny do Beskyd. Trojanovické centrum pomáhá převážet uprchlíky do Česka

/DENÍK SLEDUJE/ Třináct autobusů už vypravilo do úterka 8. března Centrum Pomoc Trojanovice, kam se mohou obracet s nabídkami pomoci pro obyvatele Ukrajiny i lidé z Frenštátu pod Radhoštěm a okolí. Do konce týdne se centrum dostane k celkovému počtu…

Ukrajině pomáhá i Novojičínsko. Neslyšící běženci potřebují dvě tlumočnice

/FOTOGALERIE/ Už v sobotu 26. února vyjela první auta z Frenštátska, aby přivezla první ukrajinské běžence. Vzniklo koordinační centrum, jehož členkou je místostarostka Trojanovic Ivana Vrtalová. Ta uvedla, že původně měli trojanovští hasiči namířen…

Frenštátští vyslali auta pro utečence, na shromáždění se hovořilo o okupaci

27.February » Novojičínský deník
/FOTO, VIDEO/ Desítky lidí se sešly v sobotu 26. února odpoledne před nádražní budovou českých drah ve Frenštátě pod Radhoštěm. Přesně na den, dvaatřicet let předtím, odjela z tohoto nádraží první vlaková souprava, která odvážela techniku sovětského…

Zemřel Ludvík Šablatura. Jako válečný odbojář zažil kruté výslechy na gestapu, pak reprezentoval v lyžování

17.February » Lidovky.cz
V novojičínské nemocnici zemřel v pondělí v 97 letech Ludvík Šablatura, který byl za války odbojářem a zažil kruté výslechy na gestapu. Poté se jako lyžař sdruženář dostal do akademického reprezentačního družstva.

Tato informační stránka o Marian Žárský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marian Žárský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes