Zdeněk Zelenka

Related to

Z archivu Deníku: Pohádka Duch nad zlato se točila v na zámku v Ploskovicích

/Z ARCHIVU DENÍKU/ Pojďte si spolu s námi prostřednictvím fotografií z archivu Litoměřického deníku připomenout, jak se na zámku v Ploskovicích točila hlavní štědrovečerní pohádka České televize roku 2013.

FOTO: Rošťák Tomáš z Pánů kluků se projel historickým autobusem

9.August » Ústecký deník
Překvapení čekalo v sobotu dopoledne na cestující historickou autobusovou linkou, která o víkendech jezdí mezi Úštěkem a Zubrnicemi. Na někdejším vlakovém nádraží v Levíně se mohli setkat s hlavní hvězdou filmu Páni kluci Michalem Dymkem.

Hodnocení uživatelů: Mefisto (Divadlo Hybernia) - 90 % [Kateřina Vodáková]

8.August » i-divadlo.cz
Nejlepší muzikál, co jsem v Praze viděla! Viděno 4x s různým obsazením a půjdu ještě. Některé alternace jsou slabší... Dvojice Vojtek (zasloužená Thálie) & Ryšavý je ovšem TOP! Úžasná hudba (i textově) a krásné efekty scény i světel, pěkné kostýmy...

Dcera Filipa Renče zdědila po rodičích touhu se předvádět. Obsadí ji režisér do svého posledního obřího projektu?

8.August » Super.cz
Dvacet let po vzniku filmu Rebelové přichází na prkna Hudebního divadla Karlín rozšířená divadelní verze tohoto díla. Režisérem představení není nikdo jiný než duchovní otec vzorového filmu Filip Renč (54) .

Režisér Zelenka obsadil Denise Šafaříka do pohádky Kouzelník žito a tvrdí o něm, že ho čeká zářná budoucnost

7.August » SFDB.cz magazin
Každý rok točí Česká televize novou pohádku, která má premiéru přímo na Štědrý večer. V roce 2018 se vysílal snímek zkušeného režiséra Zdeňka Zelenky. Ten však nešel stylem předchozích projektů a vsadil na neznámé tváře.

Do Zubrnic přijede hvězda filmu Páni kluci. Oslaví tam výročí natáčení

Už na tuto sobotu připravil spolek Zubrnická museální železnice oslavy 45. výročí od natočení oblíbeného filmu Páni kluci.

Jiřina Bohdalová očekává k »90« velkolepý dárek: Dostane dva chlapy!

1.August » Blesk.cz
Jiřina Bohdalová se sice dočká velkolepé oslavy 90. narozenin, i když ji koronavirus donutil přesídlit z O2 areny do skromnějšího prostředí Hudebního divadla Karlín, ovšem ve skutečnosti ji čeká ještě další dárek! Zdeněk Zelenka (65) ji obsadil do...

Jiřina Bohdalová a její 90: Dostane dva chlapy!

1.August » Aha!
Nejen velkolepá oslava 90. narozenin v Hudebním divadle Karlín, ale i televizní film na míru. Celé léto pracuje Zdeněk Zelenka (65) na dárku pro Jiřinu Bohdalovou. Pro svoji milovanou herečku píše komedii Inspektoři ze záhrobí.

Jiřina Bohdalová (89) má smůlu: Musela odpískat obří oslavu 90. narozenin!

31.July » Blesk.cz
Koronavirus kříží plány všem a ruší se kvůli němu velké akce. Nevyhnula se tomu ani herečka Jiřina Bohdalová (89), která tak musela přehodnotit své velkolepé plány na oslavu 90. narozenin! Jak to nakonec bude?

Jiřina Bohdalová (89): Držte mi palce, ať jsem zdravá!

30.July » Ahaonline.cz
Velké obavy o zdraví. Pandemie koronaviru dala zabrat všem. Ale nejvíce ohroženou skupinou jsou přece jen starší lidé, pro které by nemoc mohla mít fatální následky. A přesně toho si je vědoma i Simona Stašová (65). Herečka se přímo děsí toho, že ...

Jiřina Bohdalová: ODPÍSKALA OBŘÍ OSLAVU 90. narozenin! Bojí se, že...

30.July » Aha!
I Jiřině Bohdalové (89) udělal koronavirus čáru přes rozpočet. Herečka měla slavit 90. narozeniny v O2 areně se 16 tisíci lidmi, ale nakonec se musí smířit s Hudebním divadlem Karlín, kam se vejdou tři tisíce diváků.

Tato informační stránka o Zdeněk Zelenka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Zelenka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes