15
new stories - click to show

Jiří Zelinka

Related to

O víkendu se závodilo v oblastech

Za krásného podzimního počasí byly třetí víkend v září v některých oblastech na pořadu oblastní žebříčky.

VDR a DVB-T2, část 2.

10.February » AbcLinuxu.cz
V prvním díle jsme si řekli něco o instalaci VDR a jak ho nastavit jako server pro Kodi, v této části se zaměříme na webovou správu nahrávání a na další možnosti, které VDR nabízí.

VDR a DVB-T2, část 1.

29.January » AbcLinuxu.cz
Tento text je příspěvkem do rodiny návodů na zpracování pozemního televizního vysílání prostřednictvím počítače, který je zaměřen na VDR. V prvním díle si popíšeme instalaci, ladění kanálů a použití VDR coby serveru pro oblíbený multimediální prog...

Kreacionistický experiment

25.October » blog.idnes.cz
Kreacionista mladé Země Jiří Zelinka v diskusi k mému předchozímu článku dle svých slov záměrně nasadil stejné výrazové prostředky, které používají jeho oponenti. Prý aby si ověřil naše reakce. Prostě takový malý experiment.

Naši klienti jsou spíše konzervativní investoři, říká bankéř

15.October » iHNed.cz
Zkušenosti z domácích i zahraničních finančních domů má Jiří Zelinka, šéf privátního bankovnictví v Raiffeisenbank. Jeho tým, do něhož patří okolo 30 privátních bankéřů, se stará o zhodnocování majetku movitých klientů. ”Typickým klientem jsou lid...

Ročně může za téměř polovinu úmrtí u žen i mužů! Jak se vyhnout „tichému zabijákovi“?

29.September » Proženy.cz
Jak to, že zemřel, vždyť vypadal zdravě a na nic si nestěžoval… Případů, kdy lidé náhle skonají, je hodně a většinou za tím je „něco se srdcem“, tedy infarkt nebo srdeční selhání. Proč to často končí tak fatálně a dá se tomu přecházet?

Jiří Zelinka novým ředitelem privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen

14.March » KarieraWeb.cz
Raiffeisenbank má v čele svého privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) nového ředitele, Jiřího Zelinku. Ten od března řídí zkušený tým profesionálů, kteří pro klienty vytvářejí optimální strategii zhodnocování jejich aktiv.

FWR má nového ředitele privátního bankovnictví

13.March » Investujeme.cz
Novým ředitelem privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) se stal Jiří Zelinka. Zelinka se v oblasti bankovnictví a finančních trhů pohybuje již přes 20 let a od března řídí zkušený tým profesionálů, kteří pro klienty vytvářejí op...

Jiří Zelinka novým ředitelem privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen

13.March » FeedIT.cz
Raiffeisenbank má v čele svého privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) nového ředitele, Jiřího Zelinku. Ten od března řídí zkušený tým profesionálů, kteří pro klienty vytvářejí optimální strategii zhodnocování jejich aktiv. Prah...

Odbor životního prostředí

31.January » Tábor
Zahrnuje agendu odpadového hospodářství, vodního hospodářství, ochrany přírody a krajiny. Řeší problematiku zemědělského půdního fondu, myslivosti, ochrany zvířat proti týráni, sídlí v budově Husovo náměstí č. p. 2938.

Tato informační stránka o Jiří Zelinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Zelinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes