15
new stories - click to show

Jaroslav Zeman

Related to

Csaplárova past: Deset bláznivých zápasů, které patří do fotbalových kronik

20.June » Deník.cz
Fotbal umí napsat fantastické příběhy. Dáte dva góly (někdy i víc), soupeře máte takříkajíc na lopatě. Jdete si odpočinout a říkáte si: výhra je v kapse. Jenže chyba lávky! Náskok leckdy nemusí nic znamenat. V dalším tématu Sportovního deníku najdet…

Návrat po mateřské jako hrom! Mistryně Evropy získala pohárové stříbro

17.June » Deník.cz
Má doma několik titulů mistryně Evropy. Dvě zlata získala v roce 2012, jedno bylo v krátkém bazénu, další dvě přidala v kategorii Masters o šest let později.

Zmrhal a Zmrhal. Jeden myslí na reprezentaci, druhý se baví fotbalem v Žatci

17.June » Deník.cz
Já na bráchu, brácha na mě. I takhle by se to dalo říct. Jaromír Zmrhal, trojnásobný mistr české ligy, vítěz slovenské nejvyšší soutěže, který odehrál dvacet zápasů za reprezentaci má mladšího bratra Jakuba, který také hraje fotbal.

Úpadek fotbalu v českých zemích? Není kde brát, malé kluby drtí nedostatek hráčů

15.June » Deník.cz
Jednotlivé obce od sebe dělí stovky kilometrů, ale ty příběhy se podobají jako vejce vejci. Zájem o fotbal skomírá, nedostává se hráčů, místní mládež už má jiné zájmy a týmy tak táhne pár zasloužilých srdcařů. Ti ale na všechno nestačí. Obzvlášť po …

Ikona bude pokračovat! Zvyká si na roli otce. Přebalím i nakrmím, směje se

10.June » Deník.cz
Zkušený záložník z Ukrajiny Pavlo Rudnytskyy, který hrál i v Teplicích, prodloužil ve Varnsdorfu smlouvu o další rok. Bude to pro něj třináctá sezona v dresu druholigového klubu.

PODÍVEJTE SE: Kamery, hromada piva i diváků. Derby rozsekl brankář

5.June » Deník.cz
Skoro pět stovek fanoušků dorazilo na hřiště do Velkého Šenova. V rámci projektu České televize a FAČRu Můj fotbal se za asistence televizních kamer zrodila v derby proti Dolní Poustevně remíza 1:1. Následnou penaltovou loterii lépe zvládli domácí, …

Před deseti lety je málem srazil blesk. Teď se dočkají televizního utkání

3.June » Deník.cz
Už dvakrát měla Česká televize se svým projektem Můj fotbal namířeno do Velkého Šenova. Chystalo se derby proti Mikulášovicím. Jenže vždy do toho negativně promluvila pandemie koronaviru.

Mandátový a imunitní výbor Senátu Parlamentu České republiky ve Vídni

2.June » Kurzy.cz
Delegace Mandátového a imunitního výboru navštívila ve dnech 31. května až 1. června 2022 rakouské hlavní město.

Sestup z kraje? Ne! Místo toho chtějí divizi za půl milionu

1.June » Deník.cz
Tři kola před koncem jsou poslední v krajském přeboru na Ústecku. Na fotbalový klub v Modré, který leží nedaleko Děčína, by měl čekat sestup do krajské I.A třídy. Všechno ale může být jinak, tamní klub usiluje o účast v divizi!

Ukrajinci s maďarskými pasy? Zaplněné nádraží? Prolustrovat a domů! Politici blízcí ODS udeřili

„Určitě je poslat domů. Když Maďaři rozdávali v minulosti občanství lidem v jiných státech, museli s tím počítat,“ konstatoval senátor Jaroslav Zeman ze senátorského klubu ODS a starosta Albrechtic v Jizerských horách k uprchlíkům s maďarským občans…

Bezzubou třídu 1. máje zacelí domy. Proměnu centra projednají zastupitelé

Radikální proměnou prochází v současné době dolní centrum Liberce. Poté, co se objevila řada nových obytných domů v ulici U Nisy, se proměny dočká i třída 1. máje.

Tato informační stránka o Jaroslav Zeman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Zeman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes