15
new stories - click to show

Jan Zubek

Related to

Sundával si trenýrky a najednou mě praštil židlí, líčil napadený policista

30.October » iDNES.cz
Až dvanáctileté vězení hrozí muži z Uherskohradišťska, který se v protialkoholní záchytné stanici v Kroměříži pokusil těžce zranit policistu. Do obličeje jej několikrát udeřil kovovou židlí i pěstí. U soudu uvedl, že ho událost mrzí, z napadení si...

Opilý muž zmlátil policistu, hrozí mu 12 let vězení

30.October » EuroZprávy.cz
Krajský soud ve Zlíně se dnes začal zabývat napadením člena policejní hlídky, kterého se podle obžaloby v opilosti dopustil osmatřicetiletý Michal Remeš.

Sex s turistkou seniorovi nevyšel, teď je u soudu za použití pout a pistole

16.October » iRegiony Impuls
S obžalobou z pokusu o znásilnění s pistolí v ruce a z nedovoleného ozbrojování skončil před soudem osmašedesátiletý muž z Uherského Hradiště. Zpovídá se z činu, který se odehrál loni v létě v jeho chatě na Žítkové.

Sex s turistkou seniorovi nevyšel, teď je u soudu za použití pout a pistole

16.October » iDNES.cz
S obžalobou z pokusu o znásilnění s pistolí v ruce a z nedovoleného ozbrojování skončil před soudem osmašedesátiletý muž z Uherského Hradiště. Zpovídá se z činu, který se odehrál loni v létě v jeho chatě na Žítkové. Další články k tématu: Ženy pod...
Jana Rejžková - Česká právnička

Tato informační stránka o Jan Zubek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Zubek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes