15
new stories - click to show

Bože Ach

Related to

Střet Pellegriniho s Korčokem. Vyčetli si aroganci a charakter

2.April » Seznam Zprávy
Slovensko míří k závěru kampaně před druhým kolem prezidentských voleb. Peter Pellegrini s Ivanem Korčokem se v úterý střetli v předposlední debatě.

Vizuální analýza AP: Zdá se, že smrtící výbuch v nemocnici pravděpodobně způsobila raketa z Gazy

24.October » Britské listy
V úterý krátce před sedmou hodinou večer salva raket rozzářila potemnělou oblohu nad Gazou. Videa, která analyzovala agentura Associated Press, ukazují, jak se jedna z nich odchýlila z kurzu, rozbila se ve vzduchu a poté se zřítila k zemi.

Papuánci unesli pilota Philipa (37): Vyhrožují mu smrtí!

16.February » Blesk.cz
Letěl do indonéské Papuy, aby odtamtud odvezl několik dělníků, jimž hrozilo nebezpečí. Novozélandský pilot Philip Mehrtens (37) byla ale sám vzat do zajetí. Unesli ho rebelové z Národní osvobozenecké armády Západní Papuy, kteří požadují stažení indo…

Folklorní okénko: Neláska manželská aneb Na jeho hrobě vyskočím sobě

8.February » Rádio Proglas
V dalším Folklorním okénku na vlnách Proglasu ve středu 8. února od 16 hodin nabídneme posluchačům pořad (Ne)láska manželská aneb Na jeho hrobě vyskočím sobě pojednávající v písňových ukázkách tentokrát o neradostných okolnostech, ba přímo strastech…

Když je máma v prd... Ano! Přesně tam!

6.September » eMimino.cz
Téma Když je máma v prd... Ano! Přesně tam! popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Jedna z posledních fotek Evy Perkausové před porodem v plavkách!

24.August » aplausin.cz
Už za pár týdnu bude z primácké moderátorky Evy Perkausové maminka. Nyní, ještě před porodem, se ukázala s bříškem v celé své kráse.

Vím, že před sebou nikdy neuteču aneb o nezdravé lásce..

9.March » blog.idnes.cz
Nemám ráda svátky, hlavně ty veřejné. Nemám ráda ten pocit, že něco musím. Běž mamince popřát s tou kytkou, možná vás taky takhle vystrčili, jako dítě dopředu.

STARÁ ŠUMAVA: Pohanský poklad v hoře Plechý

Před více než tisíci lety žil v Sasku jeden pohanský král. Když byl jednou pronásledován Karlem Velikým, dal všechny své poklady převézt k Plešnému jezeru a skrýt je ve skále jezerní stěny. Nežli zavřel své oči navždycky, očaroval vstup do úkrytu ta…

STARÁ ŠUMAVA: Teskná píseň Šumavy

„Jest jedno, ať svit vycházejícího nebo zapadajícího slunce zlatí oblohu, vroubí lemem různobarevného světla hory, lesy, skalní temena i stráně; ať vystupují hromonosné mraky, příšerně hrozivé, plné majestátnosti; ať valí se ohromné kotouče co mléko…
Béla Bugár - Slovenský politik maďarské národnosti
George Michael - Britský zpěvák, skladatel a producent
Dana Němcová - Česká psycholožka
Mikuláš Minář - Český aktivista

Tato informační stránka o Bože Ach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bože Ach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes