Muhammad Al

Vztahuje se k

Před rokem 1989 je vyzbrojila Severní Korea. Teď jsou Spojené Arabské Emiráty na cestě stát se regionální velmocí

4.prosince » info.cz
Vypálil jsme rakety na jaderná zařízení u Abú Dhabí. To aspoň tvrdí Hútíové, jemenské povstalecké hnutí. Ozbrojené síly Spojených arabských emirátů (SAE) toto tvrzení obratem popřely. Ačkoliv se nic nestalo, událost otevřela otázku rozložení sil v...

Dvacet let od šokující smrti princezny Diany

31.srpna » Novinky.cz
První květiny se 31. srpna 1997 objevily u jižní brány Kensingtonského paláce už v půl šesté ráno. Pár chvil poté, co sotva proskočila ta konsternující zpráva, že princezna Diana zahynula v pouhých šestatřiceti letech při autonehodě v Paříži.

Korunní princ Dubaje pomohl vytáhnout uvízlý náklaďák v poušti. Video

Korunní princ a syn dubajského emíra Hamdán ibn Muhammad Al Maktúm pomohl řidiči vytáhnout jeho náklaďák uvízlý v poušti.

Tisíce muslimů protestovaly proti guvernérovi Jakarty, policie zatkla jejich vůdce

31.března » EuroZprávy.cz
Jakarta - Indonéská policie dnes zadržela pět lidí včetně vůdce konzervativních muslimů. Jsou podezřelí z vlastizrady kvůli plánování demonstrace proti guvernérovi Jakarty. Do ulic města přesto dnes vyšly tisíce lidí.

V Indonésii zatkli skupinu konzervativních muslimů, jsou obviněni z vlastizrady

31.března » EuroZprávy.cz
Jakarta - Indonéská policie dnes zadržela pět lidí včetně vůdce konzervativních muslimů. Jsou podezřelí z vlastizrady kvůli plánování demonstrace proti guvernérovi hlavního města Jakarty.

Spojené arabské emiráty: Nový zákon zakázal dosud běžné venčení tygrů a jiných šelem na veřejnosti

12.ledna » Ekolist
Spojené arabské emiráty se začátkem nového roku přistoupily ke kroku, který by mohl najít pozitivní odezvu u ochránců práv zvířat, ale chovatele divokých zvířat sotva potěší. Emiráty oficiálně zakázali držení všech divokých, domestikovaných nebo n...

Tereza Spencerová: Turecký puč, Rusko, USA a válka v Sýrii

27.července » ParlamentniListy.cz
Válku v Sýrii vyhraje Bašár Asad za součinnosti Ruska, Íránu, libanonského Hizballáhu, nejspíš i Spojených států (a možná i Turecka).

Turecký puč, Rusko, USA a válka v Sýrii

27.července » Literární noviny
Válku v Sýrii vyhraje Bašár Asad za součinnosti Ruska, Íránu, libanonského Hizballáhu, nejspíš i Spojených států (a možná i Turecka).
Oscar Wilde - Dramatik, prozaik, básník a esejista irského původu
Recep Tayyip Erdoğan - Prezident Turecka
Kerry John - Ministr zahraničí USA

Tato informační stránka o Muhammad Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Muhammad Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes