15
new stories - click to show

Marcel Ambrož

Related to

Gambleři přišli o své automaty, propadli stíracím losům nebo hrají online

5.February » iDNES.cz
Lidé závislí na hracích automatech mají během lockdownu odepřený přístup k objektům své závislosti. Část z nich to využívá jako příležitost k léčbě, další však volí zástupné varianty. Někteří se přesouvají online, další skupují ve velkém stírací l...

Přibývá Čechů, kteří hrají hazardní hry. Ministerstvo chystá speciální registr

1.August » CNN Prima NEWS
Během srpna by měl začít fungovat registr vyloučených hráčů z hazardních her. Televizi CNN Prima NEWS to potvrdilo ministerstvo financí. Čechů, kteří hrají hazardní hry, totiž stále přibývá a loni prohráli více než 36 miliard korun.

Češi utrácejí více peněz za hazard. Nebezpečí se přesouvá na internet

25.July » Seznam Zprávy
O pět miliard korun více loni Češi prohráli v hazardních hrách než v roce 2018. Podle odborníků roste zejména trend internetového gamblerství, které narozdíl od kamenných heren není ničím omezené.

Muž prosázel 35 milionů korun. Sázení na internetu je jako orgasmus, říká vedoucí Gambling ambulance

18.June » iHNED.cz
Mnozí sázkaři už neznají hodnotu peněz, v online prostoru jsou to pro ně jenom čísla, za jednu noc prohrají i desetitisíce korun, líčí vedoucí Gambling Ambulance Sananim Marcel Ambrož. Lidé podle něj nemají ponětí o tom, že kurzové sázení může být...

Tato informační stránka o Marcel Ambrož zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Ambrož" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes