Lincoln Andrew

Vztahuje se k

O rozuzlení Walking Dead od Telltale nepřijdeme, hru dokončí jiné studio

8.října » BonusWeb.cz
Studio Telltale Games zbankrotovalo a fandové se obávali, co bude dál s rozpracovanou čtvrtou sérií Walking Dead. Příběh dotáhne do konce společnost Skybound Entertainment. Další články k tématu: Jak vzpomínáte na interaktivní seriály od zkrachova...

The Walking Dead: Pokud se seriál dočká desáté řady, tak se Andrew Lincoln ujme režie jednoho dílu

27.září » Edna.cz
I když se v poslední době neustále řeší Lincolnův odchod ze seriálu, tak ten se přeci jen vrátí do pokračování. Tentokrát však za kamery.

Nejlepší seriály pro podzimní lenošení: Chcete se bát, nebo smíchy plakat?

21.září » Proženy.cz
Dnes je zřejmě poslední teplý den! Sychravé podzimní počasí, které s sebou běžně přináší to pravé lenošení, si vyloženě říká o čtení nebo sledování televize. Pokud patříte do druhé skupiny, našli jsme pro vás nejlepší seriály, které by vám neměly ...

Co je nového? Červencové aktuality

První polovina léta je za námi. I v tento dovolenkový čas nám filmaři nabídli celou řadu novinek. Pojďte se s námi podívat na ty vybrané. Příspěvek Co je nového? Červencové aktuality pochází z Horror.cz

The Walking Dead: Herci prozradili další informace týkající se velkého odchodu

29.července » Edna.cz
Když už je odchod jedné z hlavních postav oficiální, tak se o něm rozhovořili i samotní herci. Přečtěte si, co všechno zahrnovalo tuto ne zrovna populární událost.

The Walking Dead: Shrnutí novinek z panelu The Walking Dead na Comic-Conu v Sand Diegu

23.července » Edna.cz
Pokud vás zajímá, jaké věci zazněly na letošním Comic-Conu v San Diegu, tak si určitě přečtěte následující článek. Dozvíte se v něm pár dalších zajímavostí, které se týkají nadcházející řady.

The Walking Dead: Je to definitivní, představitel jedné z hlavních postav skutečně opouští seriál

22.července » Edna.cz
V posledních týdnech jsme vás pravidelně informovali o možné odchodu jednoho z hlavních herců seriálu. Na Comic-Conu došlo ke konečnému verdiktu. Herec skutečně odchází.

The Walking Dead: Tvůrkyně stále mlčí na téma odchodu několika postav

15.července » Edna.cz
Kauza týkající se odchodu několika postav ze seriálu The Walking Dead pokračuje i nadále. Tentokrát se ke všemu vyjádřila nová tvůrkyně.

The Walking Dead: Jak si seriál poradí s odchodem jedné z hlavních postav?

6.června » Edna.cz
Už nějakou dobu víme, že nás v deváté sérii opustí jedna z hlavních postav, která však má na celý seriál zásadní vliv. Podaří se seriál přežít tuto „krizi“?

The Walking Dead: Herec Norman Reedus čelí velké výzvě

1.června » Edna.cz
Nedávné události zapříčinily hned několik věcí. Jednou z nich je podíl herce Normana Reeduse na seriálu. Čeká ho jak velká výzva, tak i přilepšení.

The Walking Dead: V deváté řadě nás čeká minimálně ještě jeden velký odchod

31.května » Edna.cz
Podle posledních novinek to vypadá, jako by se rozpadalo celé hlavní obsazení seriálu. Avšak dchod této postavy byl očekávaný hned několik měsíců.
Rowan Atkinson - Britský komik
Hugh Grant - Britský herec
Colin Firth - Britský herec

Tato informační stránka o Lincoln Andrew zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lincoln Andrew" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes