15
new stories - click to show

Karel Bednařík

Related to

HOLEŠOV - příběhy, životy a osudy významných osobností

25.March » ČRo
Holešov je město v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, 17 km severozápadně od Zlína, na západním okraji Hostýnských vrchů. Holešov se nachází na hranici mezi Hanou a Valašskem na řece Rusava. Žije zde přibližně 12 tisíc obyvatel

KROMĚŘÍŽ - příběhy, životy a osudy významných osobností

25.March » ČRo
Kroměříž je město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. Žije zde přibližně 28 tisíc obyvatel. Městu se přezdívá Hanácké Athény.

Běžkaři mají na Lipensku nové trasy. Vedou z Pasečné ke Svatému Tomáši i rakouským hranicím

Zkušenější běžkaři vyrazí ke zřícenině Vítkův Hrádek, příznivci pěkných výhledů zase k rakouským hranicím. V Pasečné u Lipenské přehrady vznikl nový běžkařský areál.

Výroba pastelek: Proces zahrnuje přes 40 kroků a trvá až 6 týdnů

19.July » CNN Prima NEWS
Tužku a pastelku držel v ruce určitě každý. Jak se vlastně tyto na první pohled obyčejné předměty vyrábí? V letním speciálu CNN Prima NEWS Zlaté české ručičky, ve kterém představujeme tradiční české značky, jsme se vypravili do továrny firmy Koh-i-n…
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel

Tato informační stránka o Karel Bednařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Bednařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes