new stories - click to show

Gustav Bergman

Related to

Vojtěch Král pátý ve Světovém poháru

V konečném pořadí týmů Světového poháru 2019 si jasná vítězství odnesli švédští závodníci Tove Alexandersson a Gustav Bergman. Výborně si vedli naši závodníci.

Krátká trať Světového poháru v Číně

Krátkou tratí začala letošní poslední série Světového poháru v orientačním běhu v jihočínské provincii Guangdong. Vítězství si odnesli lídři dosavadního průběhu SP Tove Alexandersson a Gustav Bergman.

BOMBA - Král první, Janošíková druhá v SP ve Švýcarsku

Vojtěch Král první, Tereza Janošíková druhá - to jsou skvělé výsledky českých závodníků v závodě Světového poháru v konck-out sprintu ve Švýcarsku.

Denisa Kosová osmá na MS v orientačním běhu

19.August » RUN magazine
V pátek pokračovalo Mistrovství světa v orientačním běhu, které se tento týden koná v Norsku, krátkou tratí. Ta se opět běžela u osady Mørk, severně od prostoru longu. Nejprve se trať vydaly ženy, poté muži. Závod žen byl velmi dramatický a vyrovn...

Muži doběhli na MS ve štafetách těsně za medailí - 4. místo

Zlato pro Švédsko, český tým ve složení Pavel Kubát, Miloš Nykodým a Vojtěch Král těsně za medailí - to je výsledek štafet mužů na MS v Norsku.

Sprintová štafeta ve Finsku třetí

Závěrečným závodem finské série Světového poháru byly sprintové štafety, ve kterých si výborně vedl český tým, který obsadil třetí příčku.

Stíhačka Světového poháru ve Finsku - Král sedmý

Světový pohár ve Finsku pokračoval stíhačkou. Vítězi se stejně jako na krátké trati stali Tove Alexandersson a Gustav Bergman. Opět výborně zaběhl Vojtěch Král, v cíli byl sedmý.

Vojtěch Král osmý na krátké trati ve Finsku

Oficiální mezinárodní o-sezóna začala prvním závodem Světového poháru ve Finsku. Krátkou trať vyhráli švédští závodníci Tove Alexandersson a Gustav Bergman. Výborně zaběhl Vojtěch Král, který skončil osmý.

Tato informační stránka o Gustav Bergman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gustav Bergman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes