Jan Birke Český politik

Related to


Stories

Oslavy 28. října v Náchodě

29.October » Náchod
Den vzniku samostatného Československa, 28. října, jme si v Náchodě připomněli i v této složité situaci, bohužel však bez veřejnosti a v minimálním počtu osob.

Oslavy 28. října v Náchodě

28.October » PeopleTogether
Den vzniku samostatného Československa, 28. října, jme si v Náchodě připomněli i v této složité situaci, bohužel... The post Oslavy 28. října v Náchodě appeared first on PeopleTogether .

FOTO: Do hradecké Dřevěnky se zakously buldozery

28.October » Hradecký deník
Osud jediného dřevěného biografu v Čechách je zpečetěn. V minulých dnech se buldozery pustily do demolice hradecké Dřevěnky. Ta v parku za kulturním domem Střelnice stála od roku 1924 a hlavně v době před rokem 1989 byla významným symbolem kulturn...

Jak je to v souvislosti s nově zavedenými krizovými opatřeními s venkovními sportovišti v Náchodě?

22.October » Náchod
Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR platného od 21. října 2020 se zakazuje na všech ostatních veřejně přístupných místech v zastavěném území obce (tedy i na sportovištích), pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest ...

Poslanci odmítli vyloučit Rusy a Číňany ze stavby Dukovan. Já v Číně žil, vylučovat někoho předem je šílené, řekl Birke

20.October » Česko – Deník N
Spor mezi poslanci vyvolaly dva návrhy pirátského poslance Jana Lipavského, které přinesl na hospodářský výbor. Oba se týkaly vyřazení Ruska a Číny, před jejichž aktivitami varují zpravodajské služby, z několikasetmiliardového tendru na stavbu nov...

Nemocnice v Náchodě zbrojí na nápor, volá na pomoc praktiky i studenty

14.October » iRegiony Impuls
Prudký nárůst případů nového koronaviru na Náchodsku vyšvihl tento okres mezi největší epicentra šíření nákazy v Česku. Situace vzdáleně připomíná jarní první vlnu. Také tehdy patřil Náchod v rámci kraje k nejpostiženějším oblastem, avšak nyní je ...

Bezpečnostní rada města Náchoda jednala o aktuálních opatřeních

13.October » PeopleTogether
Dnes ráno pokračovalo jednání bezpečnostní rady, které bylo přerušeno včera v podvečer s očekáváním dalších... The post Bezpečnostní rada města Náchoda jednala o aktuálních opatřeních appeared first on PeopleTogether .

Bezpečnostní rada města Náchoda jednala o aktuálních opatřeních

13.October » Náchod
Dnes ráno pokračovalo jednání bezpečnostní rady, které bylo přerušeno včera v podvečer s očekáváním dalších opatření přijatých Vládou ČR s účinností od 14. 10. 2020.

Je to bezmoc. Nápor na sestřičky a doktory je obrovský, říká starosta Náchoda Birke

13.October » CNN Prima NEWS
Nakazit se může každý, epidemie je nekontrolovatelná, popisuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS dlouholetý starosta Náchoda Jan Birke (ČSSD) situaci ve svém městě. Náchodsko patří mezi nejpostiženější regiony, co se koronaviru týče. Minulý týden zde...

Vyjádření starosty Náchoda Jana Birke k aktuální epidemiologické situaci na Náchodsku

12.October » Náchod
Náchodsko se v neděli bohužel probudilo s nechtěným prvenstvím na mapě šíření koronaviru v ČR. Za uplynulých sedm dní zde bylo zaznamenáno 558 nově nakažených v přepočtu na 100 tisíc obyvatel.

Starosta Náchoda Jana Birke se vyjadril k aktuální epidemiologické situaci na Náchodsku

11.October » PeopleTogether
Náchodsko se v neděli bohužel probudilo s nechtěným prvenstvím na mapě šíření koronaviru v ČR. Za uplynulých sedm... The post Starosta Náchoda Jana Birke se vyjadril k aktuální epidemiologické situaci na Náchodsku appeared first on PeopleTogether .

Nejvíce zasažené Náchodsko: Můžete to chytit kdekoliv, říká starosta

11.October » Seznam Zprávy
Nejvíce zasaženým českým regionem v covidové epidemii se stalo Náchodsko. Dochází tam ke komunitnímu přenosu bez jasných ohnisek. Starosta města přiznal, že nakazit se je možné téměř kdekoliv, a poprosil o dodržování pravidel.

Tato informační stránka o Jan Birke zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Birke" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes