15
new stories - click to show

Zdeněk Bláha

Related to

PODÍVEJTE SE: Svatý Václav přijel do Vraného na koni v doprovodu svaté Ludmily

27.September » Kladenský deník
Svatováclavský průvod tvořený dětmi ze základní školy, mateřinky a klienty ústavu sociální péče prošel v pondělí dopoledne centrem městyse Vraný za doprovodu koňského spřežení, aby se poklonil památce svatého Václava u jeho sochy.

Ve Vraném na Kladensku, kde se hádali učitelé, rodiče a obec kvůli testům a rouškám, už se učí normálně

3.September » ČRo Region
Malotřídka, kde na začátku školního roku vznikl spor kvůli testování dětí na koronavirus, už má nové učitele a může pokračovat ve výuce. Dvě učitelky daly výpověď.

Chodské slavnosti a Vavřinecká pouť 2021

11.August » Rádio Proglas
Chodské slavnosti se letos budou konat v omezeném rozsahu. Nabízí program sestavený především z vystoupení místních folklorních souborů.

O těch, kteří trošičku přebrali

26.June » ČRo
Pěkné lidové písničky o pivu a také vtipné průpovídky o těch, kteří „trošíčku přebrali“ připravil do Špalíčku lidových písní Zdeněk Bláha.

Ukončil známý herec a režisér život pádem z okna z vlastního rozhodnutí? Nebo ho někdo shodil?

14.June » Náš REGION
Chladným projevem ztvárňoval vnitřně bohaté postavy, ze kterých sálala silná vůle, spojená s velkou sebekázní...

Firmy napříč odvětvími chtějí investovat do automatizace skladů, ale kapacity dodavatelů jsou omezené

8.June » SystemOnLine.cz
Současný stav hospodářství nahrává automatizaci logistických a výrobních procesů. Podle studie Trendy v české logistice 2020 realizované spolkem SKLAD plánuje v letošním roce investovat do automatizace skladu až 76 % oslovených firem napříč různým...

Antonín Konrády slaví devadesátiny

24.April » ČRo
Známý domažlický dudák a zpěvák Antonín Konrády oslaví životní jubileum – 90 let. Špalíček lidových písní patří právě této velké osobnosti lidové hudby západních Čech.

Automatizační projekty chtějí zákazníci hned, bez ohledu na kapacity dodavatelů. Jaká jsou jejich další očekávání v porovnání s

21.April » Eulog.cz
Současný stav hospodářství nahrává automatizaci logistických a výrobních procesů. Podle studie Trendy v české logistice 2020 realizované spolkem SKLAD plánuje v letošním roce investovat do automatizace skladu až 76 % oslovených firem napříč různým...

Představujeme nové nahrávky Orchestru lidových nástrojů Plzeňského kraje

10.February » ČRo
Na přelomu července a srpna 2020, v mezidobí mezi koronavirovými vlnami, proběhl 5. ročník letní dílny pro mládež zaměřený na interpretaci lidové hudby českých regionů.

Prachař, Jirásková, Zázvorková. První český seriál nabídl řadu legend

30.January » iDNES.cz
Na desetidílnou televizní sérii Rodina Bláhova si dnes skoro nikdo nevzpomene. Jde přitom o nejstarší český seriál, od jehož premiéry nyní uplynulo 60 let. Vidět ho ale už nemůžete.

Tato informační stránka o Zdeněk Bláha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Bláha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes