Markéta Blinková

Related to

Soudní spor o majetek po rožnovské Tesle skončil, trval 20 let

26.September » iRegiony Impuls
Formální nedostatky při privatizaci Tesly v Rožnově pod Radhoštěm daly vzniknout soudnímu sporu, jaký nemá v porevoluční historii země obdoby. Vedlo ho město se společností Immobilien Pirker Reality, táhl se dvacet let a skončil před pár týdny.

Ve Fulneku se uskuteční prodejní výstava obrazů ve prospěch Mobilního hospice Strom života

21.February » Novinky.cz
Ve čtvrtek 27. února se v kostele sv. Josefa ve Fulneku uskuteční v 17 hodin koncert, jímž bude zahájena prodejní výstava obrazů malíře Jaroslava Kozla. Vstupné na koncert je dobrovolné, stejně jako výtěžek z prodeje obrazů bude předáno Mobilnímu ...

Karolina Oktobeerfest 2019 v Ostravě nabízí návštěvníkům 120 druhů piv a dobrou zábavu

12.October » Novinky.cz
Již šestý ročník Karolina Oktobeerfestu otevřel 11. října manažer obchodního a zábavního centra FORUM Nová Karolina a ředitel festivalu Tomáš Lučan. Na hlavním pódiu bylo v 17 hodin naraženo pivo a akce byla zahájena.

Mobilní hospic Strom života bude nově pomáhat i lidem z Valašskokloboucka

26.June » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Mobilní hospic Strom života, který má sídlo ve Zlíně, rozšiřuje svou působnost i na oblast Valašskokloboucka. Podobná služba zde dosud chyběla, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

Tato informační stránka o Markéta Blinková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Blinková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes