15
new stories - click to show

František Bohdal

Related to

Otec „Bohdalky" se vyučil truhlářem v Ledenicích

O Jiřině Bohdalové toho v poslední době slyšíme a čteme hodně. Známá česká herečka právě dnes slaví své devadesáté narozeniny. Její rodinné kořeny jsou přes otce na Velešínsku. František Bohdal byl truhlářem a tomuto řemeslu se vyučil v Ledenicích. …

Jiřina Bohdalová: Kdybych věděla, kde beru energii, rozdávala bych ji

Měla jsem štěstí na lidi – říká na adresu své hvězdné kariéry čerstvá devadesátnice Jiřina Bohdalová. K herectví ji už od malička vedla její matka Marie, rozená Brunnerová, která pracovala jako služebná a věnovala se ochotnickému divadlu. Nejprve Ji…

Jiřina Bohdalová slaví 90. Oblíbená herečka má kořeny na jihu Čech

Otec oblíbené herečky Jiřiny Bohdalové, která v pondělí oslaví 90. narozeniny, se narodil na Českokrumlovsku. Slavná "Bohdalka" měla předky i v Netřebicích nebo u Kamenného Újezdu.

Vytočená Bohdalová se brání nařčení: „Tohle si beru osobně!

2.May » Aha!
Sedmaosmdesátiletá herečka vyvrací fámu, že je lakomá. Jde o prý pouze o šetrnost způsobenou těžkým mladím v krizových podmínkách. V 50. letech byl totiž její tatínek odsouzen na 15 let do věznice ve Valdicích a na ni zbyla starost o celou rodinu.
Jan Werich - Český herec
Radoslav Brzobohatý - Český herec
Jiřina Bohdalová - Česká herečka
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o František Bohdal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Bohdal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes