15
new stories - click to show

Františka Bojanovská

Related to

15 měsíců po smrti Pilarové: Za Evou odešla její maminka (†106)

3.July » Aha!
Jen silná víra v Boha jí pomohla překonat dceřinu smrt 14. března 2020. Maminka Evy Pilarové (†80) Františka Bojanovská (†106) zemřela v neděli v domě s pečovatelskou službou. Patřila k nejstarším obyvatelkám Brna.

Zemřela maminka legendární Evy Pilarové

2.July » VIPshow
Loni v polovině března veřejnost zarmoutila zpráva o smrti 80-leté české pěvecké hvězdy Evy Pilarové. Její matka Františka Bojanovská odchod své dcery nesla velmi těžko.

Zemřela Františka Bojanovská (†106), maminka zpěvačky Evy Pilarové!

2.July » stars24.cz
V požehnaném věku 106 let zemřela na konci června Františka Bojanovská, maminka legendární zpěvačky Evy Pilarové, která nás opustila loni na jaře.

Ve 106 letech odešla za dcerou: Smrt Evy Pilarové už její matka tolik nevnímala, říká rodina

2.July » eXtra.cz
Františka Bojanovská (†106), maminka legendární zpěvačky Evy Pilarové (†80), odešla patnáct měsíců po úmrtí dcery na věčnost. Zažila to, co nechce prožít žádný rodič na světě. Podle příbuzných paní, která se dožila požehnaného věku, už ale bolestn...

Zemřela maminka Evy Pilarové. Bylo jí 106 let

2.July » Revue iDNES.cz
Maminka zpěvačky Evy Pilarové Františka Bojanovská zemřela o víkendu. Bylo jí 106 let. Na sociálních sítích o tom informoval Karel Lojka, který spravuje fanouškovské stránky zpěvačky.

Zemřela maminka Evy Pilarové. Bylo jí 106 let

2.July » Super.cz
Pět dní po svých 106. narozeninách zemřela Františka Bojanovská, maminka zpěvačky Evy Pilarové (✝80) . Dceru přežila o rok a čtvrt.

Matka Evy Pilarové zemřela po oslavě 106. narozenin. Měla požehnaný věk, řekl zeť Jan Kolomazník

2.July » Život v Česku
Jen krátce po 106. narozeninách zemřela Františka Bojanovská, maminka zpěvačky Evy Pilarové (†80). Dne 27. června skonala v domově pro seniory, kam se uchýlila po smrti své dcery. Tu přežila o více než rok. "Zemřela v neděli, dozvěděl jsem se to o...

Dceru přežila o více než rok. Zemřela maminka (†106) královny swingu Evy Pilarové (†80)

2.July » eXtra.cz
Další rána pro rodinu zesnulé Evy Pilarové (†80). Na konci července naposledy vydechla zpěvaččina milovaná maminka Františka Bojanovská, která se dožila úctihodného věku. Zemřela jen pár dní po svých 106. narozeninách.

Už jsou s Evičkou spolu! Maminka Pilarové (†106) odešla těsně po narozeninách

2.July » Aha!
Dožila se požehnaného věku. Přesto musela překonat v závěru života největší bolest. A sice, že její dcera Eva Pilarová (†80) zemřela dříve. Františka Bojanovská svou "holčičku" přežila nakonec o rok a necelé čtyři měsíce. Teď už jsou v nebi spolu!

Zemřela maminka (†106) Evy Pilarové (†80): Jen pár dní po narozeninách!

2.July » Blesk.cz
Svou milovanou dceru přežila jen o rok a necelé čtyři měsíce. Maminka zpěvačky Evy Pilarové (†80) Františka Bojanovská zemřela ve věku požehnaných 106 let.

Smutné 106. narozeniny maminky Pilarové: Bez Evičky a oslavy

25.June » Aha!
Maminka oblíbené zpěvačky Evy Pilarové, která po vleklých zdravotních problémech zesnula v březnu loňského roku, se dožila na rozdíl od své dcery neuvěřitelných sto šesti let. Oslavu ale Františka Bojanovská odmítla.

Maminka Evy Pilarové měla 106. narozeniny! Odmítla je ale slavit

24.June » Blesk.cz
Dožila se neuvěřitelných 106 let. Františka Bojanovská, maminka zpěvačky Evy Pilarové, ale zatím žádnou oslavu neměla. Nebylo jí dobře. „Teta raději odpočívala, ta vedra ji zmohla,“ prozradila Aha! Evina sestřenice Helena Štefanová (76).
Adam Plachetka - Český operní pěvec
Štefan Margita - Slovenský operní pěvec
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka
Waldemar Matuška - Československý zpěvák

Tato informační stránka o Františka Bojanovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Františka Bojanovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes