Dagmar Březinová

Vztahuje se k

Olga Charvátová, první lyžařská hrdinka s bronzem

24.února » Dotyk.cz
Hora Javornina, 16. února 1984. Olga Charvátová mířila za zlatem, ovšem uteklo jí. Škoda. Ach, těch pár setin! „Člověk si řekne, že je to škoda. A co by kdyby… Ale na to se nehraje,“ říká bývalá lyžařka.

Fotbalisté oslaví 70 let od založení klubu

16.srpna » Kolínský deník
Dobřichov – Letos uplyne sedmdesát let od založení sportovního klubu v Dobřichově. Oslavy tohoto výročí jsou naplánované na 20. srpna od 13.00 hodin.

Helena Vondráčková: Kostýmní výstřelky nám dělaly skvělé výtvarnice

22.června » Blesk pro ženy.cz
Zpěvačka Helena Vondráčková otevřela výstavu Retro 70. a 80. léta, která má připomínat, co se tehdy nosilo nebo vařilo. Zpěvačka se rozhovořila o tehdejších kostýmech a zavzpomínala také, jak to kdysi vypadalo u nich doma v době, kdy byla ještě malá.

Soukalová prožila neuvěřitelnou sezonu. A co teď? Hledají se slabá místa

27.března » Deník.cz
Jablonec nad Nisou /ROZHOVOR/ - Sníh taje. Oni už odložili lyže a zbraně nechtějí ani vidět. Čeští biatlonisté mohou odpočívat. Stejně tak učiní jejich nadřízení. A do toho se pustí i do bilancování uplynulé sezony. Čeká to i Jana Matouše, bývaléh...

Světoví atleti toužili po mítinku v ČR. V sobotu tak dorazí do Jablonce

1.března » Deník.cz
Jablonec n. N. - Jeden z evropských atletických mítinků, Jablonecká hala 2016, na kterém se setkají závodníci z celého světa, se koná už tuto sobotu v atletické hale na Střelnici.
Vladimír Kerndl - Český zpěvák
Ilona Csáková - Česká zpěvačka
Lenka Dusilová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Dagmar Březinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Březinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes