Nataša Budačová

Related to

80. výročí vzniku Školy umění Zlín

13.September » Zlínský deník
Václav Chad, Jan Rajlich, Miroslav Šimorda, Vincenc Makovský, Slavoj Kovařík. Tato a další jména jsou spojena se Školou umění Zlín, založenou před 80 lety Janem Antonínem Baťou.

Pohádkově dobré skutky

13.September » Zlínský deník
Shreka, Sněhurku, ježibabu, piráty, šmoulí rodinku a další oblíbené pohádkové bytosti mohly děti potkat v sobotu v areálu Burešov ve Zlíně.

Vlak se rozjel během vystupování. Na nástupišti zůstala sama malá holčička

13.September » Zlínský deník
Velmi nebezpečná a pro všechny zúčastněné nepříjemná událost se odehrála ve čtvrtek dopoledne při odjezdu osobního motorového vlaku ze zastávky Zlín – Prštné.

Na zastávkách MHD na Vršavě se už pracuje

12.September » Zlínský deník
Omezení přinášejí pro zlínskou městskou část Vršava stavební úpravy související s poslední etapou rekonstrukce v Sokolské ulici. Práce budou zaměřeny na budování zastávky u tenisových kurtů ve směru do Kostelce a zastávkového zálivu u společnosti ...

Originální lavička ve Valašských Kloboukách láká k posezení. Líbí se vám?

6.September » Zlínský deník
Originální umělecky ztvárněná lavička, které je věnována tamnímu rodáku, spisovateli a publicistovi Ladislavu Mňačkovi, byla odhalena na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách. Artefakt vznikl ke 100. výročí jeho narození.

Víkendové koupání už skončilo, bude polojasno a neděle proprší

6.September » Zlínský deník
"V pátek očekáváme zpočátku zataženo, během dne oblačno, přechodně až polojasno. Později večer a v noci opět přibývání oblačnosti a postupně místy déšť. Nejvyšší odpolední teploty se budou pohybovat mezi 18 až 21 °C. Bude vát mírný severní až seve...

Sup vypuštěný ze zoo uhynul při nárazu do elektrického vedení

Když na konci července zlínská zoo odeslala do bulharských Východních Rodop již čtvrtého supa mrchožravého, měli chovatelé oprávněný důvod k radosti. Sup mrchožravý patří mezi nejohroženější zástupce evropských druhů supů, populace na celém Balkán...

Ve Zlíně testují chytré veřejné osvětlení

12.August » Zlínský deník
Solární panel, lithiová baterie s velkou kapacitou a LED technologie. Tak vypadá sestava pro veřejné osvětlení, kterou aktuálně testují Technické služby Zlín (TS Zlín).

Luhačovice nabídnou po městě veřejné wifi pointy

11.August » Zlínský deník
Veřejnost bude mít nově možnost využít v lázeňském městě bezplatně na několika veřejných prostranstvích bezdrátové připojení k internetu.

Tato informační stránka o Nataša Budačová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nataša Budačová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes