15
new stories - click to show

Lukáš Pavlásek

Related to

Vejdělek slavil padesátiny, nechyběla Balzerová a Dyková

18.May » Týden.cz
Jiří Vejdělek oslavil 50. narozeniny v pražském klubu Lávka obklopen přáteli a rodinou. Hlavními hvězdami byly režisérovy oblíbenkyně Eliška Balzerová a Tatiana Dyková.

Bláznivá škola Lukáše Pavláska a další květnové novinky pro děti z Pikoly

11.May » Kultura21.cz
Nemají vaše děti v jarních dnech co číst? Máme pro ně i pro vás inspiraci v podobě novinek z nakladatelství Pikola.

Proč se mně tohle děje? Vojta Kotek ztratil v televizní show nervy. Vylétl jako čertík

22.April » eXtra.cz
Ani antistresové omalovánky od Libora Boučka nepomohly Vojtovi Kotkovi udržet emoce na uzdě. Volný průchod jim dal během natáčení dnešního dílu Máme rádi Česko. Slibně se vyvíjející natáčení mu totiž zase zkazilo pověstné kolo štěstí. Vojtovi zkrátk…

Žilková konečně promluvila o Stropnického milence: Sex na pracovišti?

20.April » tn.cz
Reakce Veroniky Žilkové na novou ženu, kterou si měl její manžel Martin Stropnický najít v Tel Avivu, na sebe nenechala dlouho čekat. Herečka pobaveně reaguje na článek, podle kterého měl její manžel porušit etický kodex ministerstva zahraničí.

Módní policie z premiéry filmu Vyšehrad: Ošuntělý Pavlásek, rudá Kubařová a Štáfek coby James Bond

12.April » eXtra.cz
V pondělí 11. dubna se v pražském Cinema City konala premiéra filmu Vyšehrad: Fylm. Na akci dorazili hlavní představitelé, mezi nimiž nechyběl Jakub Štáfek, Veronika Khek Kubařová, Sára Sandeva nebo Šárka Vaculíková. Kdo se svým oblečením zazářil a …

Lukáš Pavlásek Planeta opic

7.April » Informuji.cz
Známý bavič a komik LUKÁŠ PAVLÁSEK přijede do Rožnova pod Radhoštěm s... | Rožnov pod Radhoštěm - (2022-07-28 19:00:00 - 2022-07-28 00:00:00)

Lukáš Pavlásek v Lenošce Ivo Šmoldase

20.March » ČRo 2 - Praha
Hostem Lenošky Ivo Šmoldase je komik, herec, textař, spisovatel a finalista soutěže StarDance. Lukáš Pavlásek účinkuje také v televizním pořadu Na stojáka.

Víte, co znamená vozit kaštany? Václav Kopta prozradil, proč ho z Wericha bolí záda a v čem je Tvář komická. Horká židle

19.March » KrajskeListy.cz
FOTO / VIDEO Herec a muzikant Václav Kopta je na roztrhání. Seriály, filmy, divadlo, koncerty, vše se na něj jen hrne. Ještě před rokem to ale bylo jinak, řádil covid. A tak se rozhodl spojit příjemné s užitečným a vydělával si jako řidič autobusu.

„Tydýt“ Pavlásek a sport? Mám pak lepší kocoviny, směje se

13.March » Super.cz
Na první pohled nevypadá, že by byl vyznavačem pohybu, pravdou ale je, že Lukáš Pavlásek (43) se o svou tělesnou schránku zodpovědně stará. Komik se věnuje hlavně běhu. „Miluju běhání. Jsem ale takový věčný začátečník," říká.

Když někdo vypadá jako tydýt, nemusí to být tydýt

13.March » ČRo Plzeň
Zábavnou talk show jsme tentokrát natáčeli v Lidovém domě v Blovicích. Hosty Antonína Procházky byli herec Lukáš Pavlásek a operetní a muzikálová pěvkyně Pavla Břínková.

Nemůže se přenést přes prohru? Iva Pazderková natočila posměšné video na Survivor Česko & Slovensko a sklidila kritiku

12.March » TVGURU.cz
Iva Pazderková se nedávno vrátila ze Survivora. Krátce po příjezdu zašla do baru se svým bývalým manželem Lukášem Pavláskem. Natočili video, které pobouřilo fanoušky.

Tato informační stránka o Lukáš Pavlásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Pavlásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes