15
new stories - click to show

Lukáš Pavlásek

Related to

Děti jsem si moc přála, ale byla jsem na to přání sama, říká Iva Pazderková

25.November » Revue iDNES.cz
Iva Pazderková (40) promluvila o drilu v přípravě na soutěž Bikini Fitness, o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka herečka prozradila také to, zda mají se současným partnerem stejné představy o budoucnosti.

Iva Pazderková o dítěti a dvou nevydařených manželstvích: Ten první byl stejně starý jako moje máma

24.November » eXtra.cz
Hosty dnešního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka budou manželé Ljuba Krbová (62) a Ondřej Neff (75), herec Martin Stránský (50), herečka Iva Pazderková (40) a párový terapeut Honza Vojtko. Oblíbená komička Iva Pazderková se mimo jiné rozpovídala o ...

Neuvěřitelně šílené příběhy. Komik Lukáš Pavlásek vydává novou knihu pro děti

24.November » Lidovky.cz
Oblíbený komik a jeden z nejznámějších účastníku soutěže StarDance Lukáš Pavlásek vydává v nakladatelství Pikola novou knížku pro děti s titulem Neuvěřitelně šílené příběhy. Autorem ilustrací je Lukáše Fibrich. Kniha vychází zároveň i v audioverzi.

Dělám to, co jsem chtěl dělat jako dítě. A ještě vylepšeně, pochvaluje si Lukáš Pavlásek

20.November » ČRo 2 - Praha
Tvrdí, že je introvert i extrovert. „Mám v sobě tyhle dvě polohy úplně přesně napůl. V jednu chvíli je jen jedna z nich vytažená nahoru,“ vysvětluje v Blízkých setkáních.

Nelíbí se vám ČT? Tož se podívejte na "Cesta kolem světa s Pavláskem a Sokolem"...

20.October » blog.idnes.cz
Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek se s filmovým štábem rozhodli natočit cestopis. Tím však dobré zprávy končí. Výsledkem je často zbytečně vulgární, zmatené a nesouvislé příhody dvou trapných rádoby cestovatelů.

Zázraky přírody 10. 10. 2020

10.October » Chytrá Žena
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem Zázraky přírody ze dne 10. 10. 2020, u kterého se budete divit, žasnout a bavit (2015)

Poznáte, kdo je na fotografii?

28.September » VIPshow
Bavič a moderátor Lukáš Pavlásek zveřejnil fotografiii, jak vypadal ve svých 15-ti letech. Podobnost s Curtem Cobeinem, známým zvěvákem z kapely Nirvana je čistě náhodná, jak sám dodal Lukáš Pavlásek.

VIDEO: Lukáš Pavlásek trénuje v Thajsku box, odvážil se bojovat v ringu

12.September » Xman.cz
Na cestu kolem světa se Lukáš Pavlásek vydal se svým kamarádem a kolegou Ondřejem Sokolem. A rozhodně nešlo jenom o zábavu a humor na cestách. V thajském městě Pattaya podstoupil Pavlásek náročný trénink, jehož cílem byla příprava na souboj v ringu.

Pořad Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem je pořádný úlet aneb co tato dvojka za hranicemi vyváděla

11.September » KINOTIP2.cz
Ondřej Sokol s Lukášem Pavláskem se vydali na bláznivou cestu kolem světa. Stával se jim jeden průšvih za druhým a natáčení tohoto cestopisu bylo pro štáb vážně náročné. Jak tato šílená cesta probíhala?

Pavlásek se Sokolem exhibují napříč zeměmi celého světa v netradičním cestopisném seriálu televize Prima

10.September » KrajskeListy.cz
TV RECENZE Režisér Dan Svátek (Úsměvy smutných mužů, Hodinu nevíš…) se spolu s malým filmovým štábem zahrnujícím i komiky a moderátory Ondřeje Sokola a Lukáše Pavláska vydal během roku 2018 na osmdesát dní dlouhou cestu kolem světa s cílem natočit...

Tato informační stránka o Lukáš Pavlásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Pavlásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes