15
new stories - click to show

Lukáš Pavlásek

Related to

Lukáš Pavlásek: Hubenější o 10 kilo!

19.February » Blesk.cz
Doba, kdy trpěl nadváhou, je nadobro pryč! Bavič Lukáš Pavlásek (45) výrazně zhubl v obličeji a zmizelo mu břicho. Na premiéru tak dorazil téměř poloviční. Co za jeho výraznou proměnou stojí?

Velkolepá premiéra muzikálu Bídníci v GoJe! Příchody VIP na červeném koberci!

17.February » Blesk.cz
Pražské Výstaviště v Holešovicích opět zažilo velkou slávu, v GoJa Music Hall totiž mělo premiéru nové nastudování legendárního světového muzikálu Bídníci! Podívejte se na příchody hvězd!

LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC

30.January » Nový Bydžov
Nový celovečerní zábavný program Lukáše Pavláska. Další 90 minutová one-man-show Lukáše Pavláska Planeta slepic je stand-up speciál. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života.

Už i Lukáš Pavlásek šel do plavek: Komik prošel radikální proměnou, zhubnul přes deset kilo a předvedl svou figuru

9.January » Super.cz
Odstartovat letošní rok v teple a u moře se rozhodnul i Lukáš Pavlásek. A aby toho nebylo málo, poslal komik z dovolené pozdrav z pláže. V loňském roce se mu totiž podařilo radikálně zhubnout, a tak se vyfotil rovnou v plavkách.

Fotožurnál: "Malý Jágr" a další roztomilí obyvatelé pražské zoo. 30 nejvýznamnějších mláďat narozených v roce 2023

7.January » aplausin.cz
Rok 2023 byl pro Zoo Praha mimořádně chovatelsky úspěšný. Narodilo či vylíhlo se zde 1234 mláďat 213 druhů savců, ptáků, plazů a obojživelníků. Vedle naprosto výjimečného odchovu prvního luskouna v Evropě – slavné Šišky – připomínáme chronologicky i…

Pavlásek je po nemoci fit a zas jede na plný plyn: Před Vánocemi je to nářez, říká

23.December » Expres.cz
Naši předci možná měli adventní čas spojený s rozjímáním, zklidněním a čekáním na vánoční svátky, aktuálně je to ale přesně naopak. Svoje o tom ví i Lukáš Pavlásek (45). Je rád, že se úspěšně popral se zdravotními problémy a může se zase naplno vrhn…

Na otočku s Markem Dědíkem: Zamilovaný Tydýt Lukáš Pavlásek zahořel láskou ke Kubelkové!

15.December » Blesk.cz
Tajemství odhaleno! Finalista 7. řady StarDance a bavič Lukáš Pavlásek (45) má slabost pro moderátorku a modelku Ivu Kubelkovou (46). Nejen to prozradil v dnešním díle Na otočku s Markem Dědíkem.

Víme, kdo v sobotu vypadne ze StarDance! Je to jasné jako facka, tvrdí vědma

9.December » Expres.cz
Naše dvorní věštkyně Soňa Humlová předpověděla už řadu velkých událostí, od pádu dvojčat až po zvolení Miloše Zemana prezidentem. Řadě českých celebrit vyvěštila novou lásku, rozchody i těhotenství. Nyní se zaměřila na StarDance, ví totiž, kdo se pr…

Vzácný host na křtu Radka Bangy! Co ho pojí s první dámou?

27.November » Blesk.cz
Tak tohle nikdo nečekal! Manželka prezidenta Petra Pavla (62) Eva (59) se jako host objevila na křtu sólového alba Radka Bangy (41). Co romského zpěváka a první dámu pojí?

Lukáš Pavlásek shodil deset kilo. Ještě chci pokračovat, říká ke své proměně

26.November » Prima Ženy
Kdekdo si v posledních týdnech mohl všimnout, že moderátor a komik Lukáš Pavlásek (45) shodil pěkných pár kil. Změna je viditelná nejen na postavě, ale i v obličeji. Jak se mu to podařilo, prozradil s humorem sobě vlastním.

Radikální proměna Lukáše Pavláska. Shodil přes deset kilo, vypadá skvěle

26.November » eXtra.cz
Doba, kdy Lukáš Pavlásek (45) trpěl nadváhou, je pryč. Oblíbený komik a moderátor zhubl 10 kilogramů a výrazně prokoukl. Jak se mu to podařilo, se svěřil v rozhovoru pro eXtra.cz na křtu nového alba Michala Davida. Navíc by prý v hubnutí ještě rád p…

Tato informační stránka o Lukáš Pavlásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Pavlásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes