15
new stories - click to show

Jiří Čada

Related to

Šoupálci dlouhoprstí se usadili ve staré švestce: Šplhají pomocí ocasního peří!

19.May » Ahaonline.cz
Pod kůrou staré odumřelé švestky se u Smrčné na Jihlavsku usadil párek šoupálků dlouhoprstých. Jde o ptačí šplhavce, kteří se při svých akrobatických výstupech po kmenech stromů dokáží opírat o své ocasní peří.

Děti přišly poděkovat do jihlavské nemocnice! Mami a tati, jsme na vás hrdí!

5.May » Blesk.cz
Rodiče vídaly jen občas, navíc vyčerpané, s vytlačeným obrysem respirátoru ve tváři. Děti zdravotníků, jimž covid změnil na řadu měsíců život, teď společně s Bleskem svým mámám a tátům poděkovaly.

Děti zdravotníků dojemně děkují: Obrázky nakreslily maminkám i tátům!

4.May » Blesk.cz
Běžně do jihlavské školky Kvítek chodí čtyřicítka dětí. Teď jich tam kvůli přetrvávajícím omezením byla jen polovina. O zábavu mají ale postaráno, zapojily se do projektu Blesku a zdravotníkům malují obrázky.

Máme málo informací o covidových opatřeních, volají starostové ze Znojemska

3.November » Znojemský deník
Starostové obcí na Znojemsku se potýkají s nedostatkem informací ohledně covidových opatření od vedení Znojma. Právě to má jako obec s rozšířenou působností podle nich zajišťovat nejen bezpečnostní radu města, informace by odtud měli dostávat i st...

Video: Pitná voda poteče novým potrubím i vodojemy. Podívejte, jak se stavělo

18.October » Znojemský deník
S větší rezervou pitné vody mohou už nyní počítat obyvatelé Božic, Šanova a v dalších obcích na Znojemsku. Od konce tohoto roku jim ji zajistí nový skupinový vodovod za sto milionů korun.

Fotografové z Jihlavska i celé Vysočiny dělají parádní fotky

12.September » Jihlavské listy
Pozítří se ve Smrčné na Jihlavsku otevírá galerie věnovaná fotografiím regionálních autorů. Spoluorganizátor Jiří Čada přibližuje pozadí vzniku galerie. Jak se zrodil nápad na tento projekt? Dva roky nazpět mě pan starosta Smrčné přivedl do krásný...

Do smrčenského sklepa za fotografiemi

6.September » Jihlavské listy
Po naučné Včelí stezce chystá obec Smrčná na Jihlavsku pro veřejnost další kulturně-společenský projekt. Malebné sklepní prostory tamního obecního úřadu dlouhodobě poslouží jako galerie pro výstavu fotografií regionálních autorů. „Řekli jsme si, p...

Jihlavská zoo má evropský primát: Zachraňují kočky arabské

24.August » Ahaonline.cz
Na první pohled ji téměř nerozeznáte od běžné kočky domácí, přitom je takřka na pokraji vyhubení. Řeč je o kriticky ohrožené kočce arabské, jejíž největší evropskou chovatelskou stanicí je jihlavská zoo.

Velká smůla Sáblíkové! Bouřky a povodeň jí vyplavily dům a zahradu

15.June » iSport.cz
Extrémní bouřky a následná povodeň zasáhly i dům a zahradu české rychlobruslařské hvězdy Martiny Sáblíkové v Počítkách na Žďársku. Obydlí trojnásobné olympijské vítězky na kraji vesnice sice výrazně poničené není, zahradu však voda stékající z ned...

Včely bez obydlí. Vandal rozbil kláty

Naučná včelí stezka ve Smrčné na Jihlavsku padla za oběť neznámému vandalovi. Na turisty vyhledávané trase někdo opakovaně poničil repliky starodávných klátů s řezbami. Místní obyvatelé jsou rozhořčeni. „Zajímal by mě důvod, proč někdo ničí dílo, ...

Neuvěřitelný marketingový tah jihlavské zoo: Na eurobankovkách vydělali statisíce!

1.February » Ahaonline.cz
Dobrý marketingový tah se podařil jihlavské zoo. Ta vydala eurobankovky nulové hodnoty. A stačilo pouhých pět dnů a jejich hodnota se vyšplhala z 80 korun na 450 Kč. Peníze samozřejmě dávali sběratelé, kterým tato bankovka nesměla chybět.

Vražda kvůli vile: Policie hledá těla Marie a Přemysla v okolí vysílače! Zákaz vstupu do lesů

12.September » Blesk.cz
Desítky policistů prohledávaly celé prázdniny okolí Hněvkovic na Havlíčkobrodsku. Pátraly po zmizelých Přemyslu H. (†57) a Marii D. (†72) z Prahy. Důvod? Místní vysílač byl poslední, který zachytil signál mobilního telefonu jednoho z nich.

Tato informační stránka o Jiří Čada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Čada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes