15
new stories - click to show

Tomáš Čoček

Related to

Ministerstvo dopravy má dočasně nové vedení, náměstkem je Luděk Sosna

2.September » Zdopravy.cz
Dlouholetý ředitel odboru strategie Luděk Sosna je nově náměstkem ministra dopravy. Jeho pozice je ale dočasná: zastupuje Lenku Hlubučkovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Pověření Sosny potvrdil deníku Zdopravy.cz mluvčí ministerstva Franti...

Babišovi odborníci na dopravě: Přibývají mrtví, nikoli nové dálnice

17.July » Seznam Zprávy
Politický marketink zastiňuje setrvalé neúspěchy vládního hnutí ANO v resortu dopravy. Přesvědčivé změny k lepšímu zatím nenastaly ani s nástupem Karla Havlíčka. Mrtví na železnici i na silnicích jsou toho dokladem.

Jak to bude s obnovou silnic poškozených stavbou dálnice?

Pro Pardubický kraj je budoucí dálnice D35 doslova požehnáním, na druhou stranu mu přináší i řadu starostí.

Jindřich Berounský: Šikana v resortu dopravy pod pláštíkem zákona o státní službě

Zákon o státní službě (ZSS) měl přinést profesionalizaci, transparentnost, depolitizaci státní správy, stabilitu výkonu státní služby a kontinuitu služebního poměru – jakýsi kariérní růst.

Po deseti letech bude mít ministr dopravy náměstkyni. Čočka střídá Hlubučková

10.June » Zdopravy.cz
Dosavadní ředitelka odboru interního auditu Lenka Hlubučková se stane novou náměstkyní ministra dopravy. Vyhrála druhé kolo výběrového řízení na post náměstka ekonomické a infrastrukturní sekce. Vítězství Hlubučkové potvrdil mluvčí ministerstva do...

Havlíčkova pravá ruka do vedení ministerstva dopravy nezamíří. Nový poradce se bude dál soustředit na Smartwings

Tři měsíce působení na ministerstvu dopravy stačily Romanu Lesnému k tomu, aby se o něm začalo hovořit jako o kandidátovi na náměstka Karla Havlíčka. Nahradit měl podle spekulací Tomáše Čočka, který vede ekonomickou a infrastrukturní sekci. Jak al...

Náměstka kritizovaného za e-viněty by mohl nahradit Havlíčkův favorit

20.May » Seznam Zprávy
Ministerstvo dopravy pokračuje v hledání nových náměstků. Propozice druhého kola výběrového řízení nahrávají i podnikateli Romanu Lesnému, který je poradcem ministra Karla Havlíčka. Sám Lesný svou možnou účast zatím nekomentoval.

Bolavé místo nových e-vinět: Sedm soutěží s rizikem debaklu

9.April » Seznam Zprávy
Navrhovaný systém elektronických dálničních známek, kvůli němuž padl ministr Kremlík, má za nástupce Havlíčka novou podobu i nižší rozpočet, ale dostává se i do časové tísně kvůli několika nevypsaným zakázkám.

Dva nakažení na dopravě. Ministr Havlíček do karantény nemusí, je prý izolován

3.April » Seznam Zprávy
V režimu home office pracuje od poloviny března 380 z celkových 434 pracovníků ministerstva dopravy. Doma je i celé vedení vyjma ministra, žádná rozsáhlejší opatření kvůli onemocnění náměstka Čočka nebude nutné zavádět.

Koronavirem se nakazil i náměstek ministra dopravy

1.April » Seznam Zprávy
Byl jsem teď v karanténě, respektive jsem pracoval z domova, takže jsem se v posledních 14 dnech s nikým moc nepotkal, potvrdil náměstek.

​Výběr nových náměstků na ministerstvu dopravy se kvůli krizi zdrží

31.March » Dopravní noviny
31.3. – Výběr nových náměstků na ministerstvu dopravy se kvůli koronavirové krizi zdrží. Kvůli vládním opatřením, které omezují shlukování lidí, není možné vést ústní pohovory s účastníky, budou tak pokračovat až po skončení opatření. Uvedl to mlu...
Karel Korytář - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Tomáš Čoček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Čoček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes