Jan Cverčko

Vztahuje se k

Rychlý průzkum: jakého byste chtěli prezidenta?

29.ledna » vaševěc.cz
Povolebí diskuze mne zděsily - sotva skončily volby, už začalo sociologické inženýrování - aneb volební data potřebují sociologickou analýzu. Výchozí předpoklad byl, že voliči jsou vazaly politických stran! Je to taková hrubost, že jsem si dovolil...

Historii nezměníme, budoucnost je však na nás

29.ledna » Liberec
Desítky lidí se sešly v pátek 26. ledna v židovské synagoze v Rumjancevově ulici, aby u příležitosti Dne památky obětí holocaustu a předcházení zločinů proti lidskosti (27. leden) uctily památku těch, kteří nepřežili hrůzy druhé světové války.

Jinakost není nepřizpůsobivost, staví se liberecké osobnosti xenofobii

1.září » iRegiony Impuls
Patnáct osobností spjatých s Libercem zformulovalo a podepsalo provolání nazvané Tady jsem doma. Reaguje na rostoucí projevy rasismu, xenofobie a nenávisti vůči imigrantům nebo menšinám v Česku.

VIDEO: Na budově krajské úřadu v Liberci vlaje romská vlajka u příležitosti Mezinárodního dne Romů

7.dubna » Romea.cz
7.4.2017 22:55 - Poprvé v historii zavlála v pátek 7. 4. 2017 na budově krajského úřadu v Liberci romská vlajka. Jak již zpravodajský server Romea.cz informoval nechá v sobotu 8. dubna vyvěsit romskou vlajku i město Liberec. O vyvěšení vlajek požá...
Jaroslav Rudiš - Český spisovatel
Michal Horáček - Textař
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Jan Cverčko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Cverčko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes