15
new stories - click to show

Martin Fryč

Related to

Prouza: Podniky se otevřely, tím se vypnula státní pomoc. Je to chyba, po Vánocích začne propouštění

3.December » Český rozhlas Plus
Napříč republikou se znovu otevírají obchody, restaurace a služby. Přísné podmínky ale vyjdou draho a tržby nestihnou vyrovnat ztráty, které přinesl dlouhý lockdown.

Místo oslavy má poloviční tržby. Liberecké knihkupectví Fryč slaví 30 let

1.December » Bleskově.cz
"Nejspíš je to nejtěžší rok knihkupectví," konstatuje syn zakladatele libereckého knihkupectví a antikvariátu Fryč, které funguje 30. rokem.

Knihkupcům v Libereckém kraji hrozí krach. Na krizi reagují výdejními okénky

7.November » Liberecký deník
Dům bez knih je jako tělo bez duše. Slova Julia Zeyera platí v dnešní době, kdy jsou uzavřena knihkupectví, více než kdykoli jindy. Není totiž vůbec jisté, zda nynější stav všechna knihkupectví přežijí.

Hospodští i knihkupci bojují o přežití, okénka náklady nepokryjí

5.November » iRegiony Impuls
Výdejní okénka nebo rozvoz jídel. Restaurace v Libereckém kraji drtí velký pokles příjmů a snaží se přežít druhou vlnu pandemie. O podporu oblíbených podniků se pokoušejí i zákazníci.

Knihkupci doufají, že je udrží e-shop a rozvozy

24.October » Novinky.cz
Mezi těmi, kdo nyní museli kvůli vládním nařízením zavřít své podniky, jsou i knihkupci, kteří ve čtvrtek požádali vládu, aby mohli mít otevřeno. Zatím část z nich doufá, že je udrží při životě alespoň internetové objednávky a rozvoz.

Liberecký knihkupec Fryč: Čtenáři neztrácejí odvahu a chuť to zvládnout

19.October » Liberecký deník
Na pultech knihkupectví se objevilo ve čtvrtek šestnáct knižních hitů podzimu. Pravidelnou akci podporuje i Knihkupectví a antikvariát Fryč. „Titulům velkého knižního čtvrtku se hned tak něco nevyrovná,“ řekl v rozhovoru Martin Fryč.

Velký knižní čtvrtek. U Fryče se začíná prodávat šestnáct očekávaných novinek

15.October » Liberecká Drbna
Tradiční podzimní knižní svátek je tu. V Knihkupectví Fryč se úderem půlnoci začalo prodávat hned několik novinek, například nový Václav Cílek, kniha Jakuba Szantó nebo příběh Sally Rooneyové Normální lidi.

Rok na krkonošských horách v lidové poudačce, pořekadle a písni. U Fryče pokřtí nové vydání knihy o Krkonoších

6.October » Liberecká Drbna
Pašeráci, horalé, tkalci, pověsti o Krakonošovi. Ale také lidové zvyky a příhody, co se kde po horách šustly. Právě o tom je kniha o Krkonoších s názvem Krakonošův rok od Amálie Kutinové a Marie Kubátové. Její nové vydání pokřtí v úterý od 18 hodi...

Brněnští taxikáři ženou Uber k soudu, maří prý soudní rozhodnutí

30.September » Brněnský deník
Kvůli konkurenci pokles tržby denně až o sedmdesát procent. Takovou situaci zažívá v posledních týdnech taxikář Martin Fryč. „Uber mě hodně omezuje, připravil nás s kolegy o velké množství zákazníků. Nejezdí ani turisté, je to obrovský rozdíl,“ vy...

FOTO: Pijte a volte s rozumem, vzkazují liberecké bary a knihkupectví

30.September » Liberecký deník
Liberecké bary Stereo café a Vokno spolu s Knihkupectvím a antikvariátem Fryč motivují své zákazníky i kolemjdoucí, aby šli k volbám.

Třikrát z libereckého středu města: Běžte volit

29.September » Liberecká Drbna
Knihkupectví a antikvariát Fryč spolu s podniky Vokno a Stereo oslovují své zákazníky i kolemjdoucí. Cíl je jasný, účast v nadcházejících krajských volbách.

5 věcí, které jste o učebnicích nevěděli

8.September » Liberecká Drbna
Že na učebnicích nemůže být nic zajímavého? Nenechte se mýlit, jak vám ukáže liberecký knihkupec Martin Fryč, na začátku nového školního roku si takových zábavných faktů jeho kolegové připomenou hned několik.

Tato informační stránka o Martin Fryč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Fryč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes