15
new stories - click to show

Martin Půta

Related to

Bývalý intr v Zeyerovce slouží pro ubytování bezdomovců s koronavirem. Leží tam dva

V nařízené izolaci kvůli nákaze koronavirem jsou v Libereckém kraji aktuálně dva lidé bez domova. Jeden je z Liberce. Ve středu přibyl druhý ze Semilska. Oba jsou v budově bývalého domova mládeže v Zeyerově ulici v Liberci. Nevyužívaný objekt slou...

ČSAD Liberec bude od prosince zajišťovat regionální dopravu na Českolipsku

O dopravu na Českolipsku se od prosince postará ČSAD Liberec. Původně chtěl kraj sice odkoupit dosavadního dopravce ČSAD Česká Lípa, kvůli neakceptovatelným podmínkám k tomu ale nedošlo.

Kvůli daňovému balíčku přijde kraj pro příští rok o skoro půl miliardy

25.November » Liberecká Drbna
Liberecký kraj připravuje na příští rok výrazně okleštěný rozpočet. Kvůli schválenému daňovému balíčku očekává kraj v příštím roce daňové příjmy 2,76 miliardy korun, což je 440 milionů méně než v letošním roce. Na jednání krajského zastupitelstva ...

Bc. Martin Půta

24.November » ParlamentniListy.cz
I letos se žáci a studenti základních a středních škol mohou zapojit do soutěže s projektem Kraje pro bezpečný internet, který se koná pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Vláda nás hodila přes palubu, pamatujme si viníky, vyzývá hejtman Půta

23.November » Seznam Zprávy
O 540 milionů přijde příští rok Liberecký kraj kvůli změnám daňového systému. „Vláda nás hodila přes palubu,“ glosuje daňové změny hejtman Libereckého kraje Martin Půta. „Je to nezodpovědné šílenství,“ míní.

Česko

22.November » Respekt.cz
Česko oslavilo svátek 17. listopadu připomínající konec komunistického režimu v roce 1989 a odpor proti nacistické okupaci v roce 1939. Oslavy v českých městech byly tentokrát omezeny kvůli probíhající epidemii koronaviru. Prahou prošla demonstrac...

Kraj přijde o dvacet procent příjmů, tvrdí hejtman

21.November » Orlický deník
Napětí mezi kraji a centrální vládou sílí. Krajům kvůli koronavirové epidemii hrozí podle hejtmanů až dvacetiprocentní propad daňových příjmů. To by se nejvíce odrazilo na investicích a dotacích.

Kvůli změně daní přijde Liberecký kraj o více než půl miliardy korun

21.November » Liberecká Drbna
O dalších 540 milionů korun přijde podle odhadů v příštím roce Liberecký kraj kvůli zásadním změnám daňového systému, které v noci na dnešek schválila Poslanecká sněmovna. Už letošní rozpočet bude o 600 milionů nižší než rozpočet v roce 2019, a pr...

Ohrožení investic i služeb. Liberecký kraj přijde o více než půl miliardy

20.November » Seznam Zprávy
O dalších 540 milionů korun přijde podle odhadů v příštím roce Liberecký kraj kvůli zásadním změnám daňového systému, které v noci na dnešek schválila Poslanecká sněmovna.
Radim Hladík - Český rockový kytarista
Alexander Černý - politik za KSČM
Eduard Stehlík - Český historik a spisovatel

Tato informační stránka o Martin Půta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Půta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes