15
new stories - click to show

Viera Dubačová

Related to

Křehkosti, je Tvé jméno Nitra? (No. 2)

29.September » Divadelní noviny
I Divadelní Nitra přirozeně myslí na Ukrajinu, a tak byl nedělní doprovodný program zahájen projekcí krátkometrážního filmového dokumentu Ti, kteří zůstali.

RTVS Dvojka uvede nový dokument Tí, ktorí zostali

12.September » Parabola.cz
RTVS připravila pro diváky speciální komponovaný večer, který se bude věnovat vojenskému konfliktu na Ukrajině. V úterý 13.9.2022 na RTVS Dvojka uvede nový dokument "Tí, ktorí zostali" a navazující diskusi v pořadu "Večera s Havranom".

Palm Off Fest 2021: Antikvariát s prázdnými policemi

17.November » Divá báze
Do Divadla pod Palmovkou zamířila v rámci festivalu Palm Off Fest také inscenace Antikvariát slovenského Občanského spolku Pravda a láska podle novely Ľuby Lesné. Pojednává o známém bratislavském antikvariátu Steiner, který byl na počátku čtyřicátýc…

Palm Off Fest 2021 (No. 4)

3.November » Divadelní noviny
Režisérka Viera Dubačová vychází v inscenaci Antikvariát z novely Ľuby Lesné, v níž je celá historie vyprávěna skrze vzpomínky Lýdie Piovarcsyové – Steinerové, jejíž otec byl ve čtyřicátých letech původním majitelem antikvariátu.

Ľudia bdejte, zomrel človek (dubacova)

16.January » blog.sme.sk
"Na každém rohu noci planou ohnivci. Ale tam na poušti je osolené místo. Kde hořel keř za bíleho dne..." Jan Skácel, z básne Hořící keř.
Andrej Danko - Slovenský právník a politik
Robert Fico - Slovenský politik
ČSSD - Přední levicová politická strana
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Viera Dubačová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Viera Dubačová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes